ساخت کیف دستی
تعدادی زیپ رنگی ساده بیاورید و با یک سوزن و نخ برای ساخت کیف دستی با ما همراه شوید.

ساخت کیف دستی با زیپ های رنگی و ارزان قیمت

برای دوخت یک کیف دستی ساده و شیک می توانید از ایده ی این بخش استفاده کنید ، حتی اگر خلاقیت شما در زمینه کارهای هنری پرورش یافته است با الهام از این بخش آموزش ساخت کیف دستی مدلهای دیگری هم درست کنید.

وسایل مورد نیاز برای ساخت کیف دستی زیپی

زیپ 50 سانتی 24 عدد

سنجاق ته گرد

سوزن و نخ

قیچی

شیوه ساخت کیف دستی زنانه و دخترانه با وسایل ساده

برای ساخت این کیف دستی ابتکاری زیپ ها را از رنگ های متفاوت انتخاب کنید. سپس زیپ ها را روی سطح صافی یک در میان به صورت افقی کنار هم قرار دهید. 11 ردیف افقی کنار هم درست کنید سپس برای ردیف های عمودی زیپ ها را یکی از زیر و یکی از رو از لای زیپ های افقی رد کنید. هر ردیف عمودی که کار گذاشتید ردیف بعدی را کاملا کنار ردیف قبلی بکشید تا سطح بافت محکم کنار هم قرار گیرد. هنگامی که تمام 11 ردیف عمودی روی ردیف های افقی کار گذاشته شد باید مانند تصویر زیر یک سطح صاف به وجود آید.

برای این که زیپ ها از هم باز نشود می توانید لبه های پارچه ای آن را به هم بدوزید. اما ترجیحا سعی کنید آن ها را بدون دوخت کنار هم نگه دارید که ظاهر طبیعی آن حفظ شود. اگر از برخی زیپ ها اضافی باقی ماند با قیچی آن را جدا کنید. سپس لبه ها را روی هم قرار دهید تا یک مکعب کوچک درست شود. به وسیله نخ و سوزن درزهای کناره را بدوزید. سر زیپ ها را روی کیف قرار دهید تا جلوه کیف زیباتر باشد. برای دسته کیف هم از 2 زیپ دیگر استفاده کنید و از زیبایی و خلاقیت خود لذت ببرید.

ساخت کیف دستی

روش و الگوی ساخت کیف دستی با زیپ

ساخت کیف دستی با زیپ

ساخت کیف دستی با زیپ با قرار گفتن افقی زیپ ها

ساخت کیف دستی

مدل کامل شده ساخت کیف دستی با زیپ

دوخت کیف دستی ، آموزش دوخت کیف دستی با زیپ و وسایل ساده

4.242
این مطلب مفید بود ؟357
برگرفته از نوجوان ها /ن
برچسب : کیف دستی
وبگردی