مش مو با فویل
مش کردن مو با فویل در خانه شاید خیلی سخت به نظر برسد اما با این آموزشی که در ادامه ملاحظه میکنید میتوانید به راحتی با هزینه کم موهایتان را مش کنید.

مش کردن مو با فویل در خانه

مش کردن مو با فویل یکی از کارهایی است که همه خانم ها آن را به آرایشگرها میسپارند و بابت آن کلی هزینه میکنند، آیا تا به حال به این فکر کرده اید که خودتان در خانه موهایتان را مش کنید؟ شاید با خودتان بگویید مش کردن مو کار سختی است و نمیتوان آن را در خانه انجام داد اما آنطور که فکر میکنید نیست و میتوان با انجام دادن مراحلی که در این بخش از نمناک ملاحظه میکنید موهایتان را در خانه مش کنید اینطوری هزینه کمتری متقبل میشوید.

مش مو با فویل

آموزش مش کردن مو با فویل

امروزه مش کردن مو با فویل بین خانم ها بسیار طرفدار دارد و به همین دلیل سعی کرده ایم در این بخش روش انجام آن در خانه را به شما آموزش دهیم.

اولین کاری که باید انجام دهید تقسیم بندی با فویل است به این صورت که در بالای سر یک قسمت مستطیل شکل و از بغل گوش ها دو قسمت مستطیل شکل جدا میکنیم، موهای پشت سر را عمودی شکل از قسمت بالای سر تا گردن به دو قسمت مساوی تقسیم کرده و از کنار گوش ها هم دوباره موها را به دو قسمت تقسیم می کنیم.

نکته مهمی که در مش کردن موها وجود دارد این است که مش کردن را از بغل گوش سمت راست شروع کنید نه از پشت سر اینطوری نتیجه بهتری خواهد داشت.

آموزش مش با فویل

آموزش مش کردن مو در خانه

با توجه به نکته ای که گفته شد از کنار گوش سمت راست اولین دسته مو را جدا می کنیم فقط حواس تان باشد که دسته ای از مو که جدا می کنید خیلی ضخیم نباشد زیرا فویل با ریشه موها فاصله پیدا می کند و معمولا زیاد جالب نمیشود در صورتی که دسته های مو را ضخیم بگیرید باعث میشود مواد نشت کند و ف.ویل به سمت پایین حرکت کند. موادی که برای مش کردن مو ترکیب میکند باید به اندازه کافی سفت باشد که از روی موها نشت نکند مانند مواد آمبره .

در این روش از مش کردن مو میتوانید 2 یا 3 تکه مو را پشت هم داخل فویل قرار دهید و سپس به همان اندازه لایه های آزادتان را جدا کنید. ضخامت لایه های آزاد دقیقا باید اندازه ضخامت لایه های داخل فویل باشد.

روش مش با فویل

روش مش کردن مو با فویل

سمت چپ و راست سر که تمام شد جلوی سر را شروع کنید، جلوی سر را اگر به صورت شلال یا همان زیگزاگی داخل فویل بگذارید خیلی زیباتر خواهد شد.

بعد از اینکه پودر دکلره و اکسیدان را ترکیب میکنید فقط 45 دقیقه فرصت دارید که آن را مورد استفاده قرار دهید زیرا بعد از گذشت این تایم دیگر پودر کار نمیکند و فقط اکسیدان کار میکند که این مهمترین عامل سوختن مو است.

 

آموزش مش کردن مو با فویل در خانه بصورت حرفه ای + عکس

4.2213
این مطلب مفید بود ؟18033
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : رنگ مو
وبگردی