آنجلینا جولی

آرایش آنجلینا جولی اگر یک ایرانی بود + عکس

تاریخ انتشار : 30 آبان 1394کد مطلب : 23331تعداد نظرات : 6 نظر
یکی از خوانندگان کشورمان با انتشار عکسی از آنجلینا جولی بازیگر آمریکایی به آرایش های غلیظ زنان ایرانی اعتراض کرد.

آنجلینا جولی در ایران!

امیر یگانه با انتشار عکسی از چهره فتوشاپ شده آنجلینا جولی بازیگر هالیوود، نسبت به آرایش های غلیظ در کشورمان واکنش نشان داده است.

این خواننده جوان با انتشار عکس زیر نوشت:

دور از ذهن نیست که اگه آنجلینا جولی در ایران بود شاید به این شکل آرایش می کرد!

دماغشو در سن بیست و چند سالگی عمل می کرد و دندوناشو به رنگ سفید گچی در می آورد و تزریق ژل به لباشو از اولویت هاش میدونست. سالی حداقل دو بار موهاشو از مشکی پرکلاغی به بلوند و برعکس تغییر رنگ می داد.

حتی برای رفتن به بقالی هم رژ لب زننده می کشید و با لنز سبز و آبی عجیب بودن صورتش رو کامل می کرد.

آنجلینا جولی

به دلیل تیپ و آرایش غلیظ، عجیب و به دور از عرف هر جامعه ای چه مسلمان و چه غیر مسلمان! بیاین به جای ایجاد کمپین هایِ به درد نخور، از خودمون و خانوادمون شروع کنیم و بفهمیم بدون آرایش بودن شلخته بودن و زشت بودن نیست، صرفا آنقدر به صورت های مصنوعی عادت کردیم که صورتی با پوست و رنگ طبیعیِ یک انسان برامون عجیب به نظر میرسه!

روشن و مُبرهَن است که در کشورمون همه بانوان به این شکل نیستند اما باید قبول کرد این موضوعِ زننده تبدیل به یه اپیدمی شده.

دوستاتون رو تگ کنین و در مورد این موضوع و ریشه هاش در کمالِِ احترام بحث کنیم.

آرایش آنجلینا جولی اگر یک ایرانی بود + عکس

4.7355
این مطلب مفید بود ؟33520
برگرفته از جام نیـوز - /ک
6 نظر به ثبت رسیده است
شاکی1396-10-06
راستش من از اینکه دهه پنجاهی هستم و بینی عمل شده ندارم احساس بدی دارم.دیگه کمتر کسی رو میبینی که رد پای انواع عملهای زیبایی تو صورتش نباشه.جاذبه اونا ودافعه ما بدجوری رو اعصابه. نه تنها بانوان محترم بلکه اقایون هم اپشنال شدن . وقتی عصرا میرم توی مراکز خرید یه هوایی بخورم احساس میکنم اصلا متعلق به این دوره و این کشور نیستم.بین خودمون باشه دلم برای شوهرم میسوزه .البته فیس وگریم همه پرفکته ولی اندامهای خوش تراششون
111
پویان1395-02-09
نظر من اکثر مردها اگه به خانومهای خیلی آرایشی و جلف رو تحویل میگیرند بخاطر لذت شهوانی آنهاست و میخوان یه طوری دوست شن باهم و اگه خانم های با شخصیت و بدون آرایش و یا کم آرایش کرده و با لباس خوب تحویل کمتر نمیگیرند به خاطر اینه که از اونها میدونند اینها فایده ای ازشون نخواهند برد.کلا انسان دنبال منافع شخصی خودشه.شما که حجابتون خوبه عالیه،خیلی خوب هستید این نظر من نیست باور کنید نظر اکثر مرد هاست بشرطی که قضیه جنسی درمیان نباشد
221
saman1394-09-03
ﺳﺘﺎﺭﻩ ﺧﺎﻧﻢ ﻣﻨﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻪ ﺣﺮﻓﺎﺕ ﻳﻚ ﺟﻴﺰﺍﻳﻲ ﺭﻭ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﻛﻨﻢ .ﺩﺧﺘﺮﺍﻱ ﺍﻳﺮﺍﻧﻲ ﻫﻤﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺍﻳﻨﻨﻜﻪ ﺧﻮﺩﺷﻮﻧﻮﺑﺎﺍﺭﻳﺶ ﺧﻮﺷﻜﻞ ﻛﻨﻦ ﺗﺎ ﺑﺴﺮﻱ ﻋﺎﺷﻘﺸﻮﻥ ﺑﺸﻪ ﻭﺑﺮﻩ ﺑﺮﺍﻱ ﺧﻮﺍﺳﺘﻜﺎﺭﻱ ﺷﻮﻥ ﺍﻣﺎ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻦ ﺑﺴﺮﺍ ﻓﻘﻄ ﺑﺮﺍﻱ ﻧﻴﺎﺯﺍﻱ ﺩﻳﻜﺸﻮﻥ ﺑﺎﺍﻳﻨﺠﻮﺭ ﺩﺧﺘﺮﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻴﺸﻦ ﺍﻣﺎ ﺗﺎﺣﺮﻑ ﺍﺯ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻣﻴﺎﺩ ﺑﺴﺮﻩ ﻣﻴﺮﻩ ﻛﻨﺎﺭ ﻳﺎ ﻣﻴﺮﻩ ﺗﻮﻓﺎﻳﻞ ﻳﺎﺍﻃﺮﺍﻓﻴﺎﻧﺶ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺩﺧﺘﺮ ﺳﺎﻟﻤﻪ ﻭﻫﻴﺞ ﻭﻗﺖ ﺑﺎ ﺍﻳﻨﺠﻮﺭ ﺩﺧﺘﺮﺍ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ .ﻟﺎﺯﻡ ﺑﺬﻛﺮﻩ ﻛﻪ ﺑﺎﺍﻳﻦ ﺷﺮﺍﻳﻄ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻛﻪ ﺑﺴﺮﺍ ﻭﺩﺧﺘﺮﺍ ﺧﻴﻠﻲ ﺭﺍﺣﺘﻦ ﻛﺴﻲ ﺩﻳﻜﻪ ﻓﻜﺮﺍﺯﺩﻭﺍﺝ نيست
256
رضا1394-09-06
سلام به این نوع خانوم ها صرفا بعنوان یک دستمال کاغذی توجه میشه و بعد از مصرف هم دور ریخته میشن . ارزش یک زن در نگاه یک مرد به نجابتش هست . لذا حجاب شایسته بانوی ایرانی هست . لطفا اینطوری قضاوت نکنید.
2911
سپیده1394-09-06
موافقم. توی محل کارم همه به خانومای سانتی مانتال بیشتر احترام میذارن و کارشونو بدون نوبت انجام میدن. سعی میکنن همه جوره بهشون سرویس بدن
263
ستاره1394-09-01
بنظر بنده علت آرایش های تند و زننده و رفتار ناهنجار زنان ایرانی به رفتار مردان جامعه بر می گردد. که به این گونه زنان احترام بیشتری گذاشته و آنان را بهتر تحویل می گیرند. متاسفانه در جامعه کنونی اگر زنی رفتار جلف و زننده تری داشته باشد طوری که مردان را راضی کند زن اجتماعی و خونگرم و با کمالات گفته میشود. و بسیاری از مردان زنان بدون آرایش و حتی تمیز و زیبا را زن حساب نمی کنند.
5811
وبگردی