امیر مقاره

توضیح امیر مقاره درباره آهنگ جدید ماکان بند و علت پخش نشدنش

تاریخ انتشار : 11 تیر 1398کد مطلب : 74717زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیر مقاره خواننده گروه ماکان بند با انتشار پستی درباره آهنگ جدید این گروه و داستان آن و علت پخش نشدنش توضیح داد.

علت پخش نشدن آهنگ جدید ماکان بند چیست

امیر مقاره و رهام هادیان دو خواننده جوان کشورمان در گروه ماکان بند با انتشار آهنگ هایی پرطرفدار در میان مردم حسابی شناخته شده اند و اغلب آهنگ های جدیدشان با استقبال زیادی از سوی مخاطبانشان روبرور میشود.

امیر مقاره چند روز پیش بخشی از آهنگ جدیدشان را در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد و از مردم خواست نظرشان را درباره متن این آهنگ که هرگز کامل آن منتشر نخواهد شد بگویند.

ماجرای آهنگ جدید ماکان بند درباره چیست

امیر مقاره بعد از گذشت چند روز از انتشار بخشی از آهنگ کبوتر نارنجی که با اسقبال زیادی از سوی مردم مواجه شده درباره داستان این آهنگ که هرگز آن را منتشر نمیکند توضیح داد.

امیر مقاره

امیر مقاره خواننده گروه گروه ماکان بند

امیر مقاره با انتشار این عکس از خودش درباره آهنگ جدیدش نوشت :کپشن فوق مهم راجب نارنجی ..... آهنگ راجب عشق پاک هستش مثل مادر، پدر ، خدا و...، و از زبان مادرها ، پدرها خوندمش ، مخصوصا مادرم ....

ما اون کبوتر نارنجی هستیم و مادر یا پدر همونی هستش که داره میخونه مثلا ، مادر پدری که تموم زخمامونو خوب میکنه که پرواز کردنمو ببینه و افتخار کنه به ما اما در آخر ترکش میکنیم بدون در نظر گرفتن زحماتش (البته بعضی ها) و در آخر بازهم این مادر و پدر هستن که میگن خدا به همراهت....

و چرا کبوتر نارنجی!!! ما که اصلا کبوتر نارنجی نداریم حتی اگر هم باشه خیلی نایاب هستش، درسته دقیقا مثل عشق پاک که نیست اگر هم باشه خیلی نایاب هستش . حالا شماها نظرتونو بگید، چرا نارنجی؟؟!

و حالا به نظرتون کدوم ماها اون کبوتر نارنجی هستیم؟! هرکی هست کامنت بزاره. ولی قول بدیم از حالا هوای پدر مادرمونو از این به بعد خیلی داشته باشیم ،چون یه روز به خودمون میایم میبینین دیگه......

و اینکه دلیل پخش نشدن نارنجی کاملا شخصی هستش و واقعیت خودم دوست ندارم، چون شعری هستش که از تک تک کلماتش لذت میبرم و گاهی این لذت تبدیل به بغض میشه و نه دوست دارم که باعث بغض عزیزی بشم و نه دوست دارم به نارنجی توهین بشه و درک نشه به دلیل همین پیش خودم نگه میدارمش با اجازتون و اینکه یادتون باشه شما ٢٠ ثانیه از موزیکو گوش دادید ولی نارنجی ٥ دقیقه هستش و بهم حق بدید این آهنگو پیش خودم نگه دارم و پخش نکنم منو ببخشید ....

زمان کنسرت جدید گروه ماکان بند

کنسرت جدید گروه ماکان بند 24 تیرماه در برج میلاد برگزار میشود و امیر مقاره و رهام هادیان در کنسرت 24 تیرماه با جدیدترین آهنگ هایشان روی صحنه میروند.

امیر مقاره و رهام هادیان

امیر مقاره و رهام هادیان خواننده های گروه ماکان بند

امیر مقاره و رهام هادیان دو جوان خواننده موسیقی پاپ در گروه ماکان بند با اولین آهنگشان در دنیای موسیقی حسابی درخشیدند و با انتشار آهنگ های بعدی حسابی در دل طرفدارانشان جا باز کردند و کنسرت هایشان مملو از طرفدارانی است که با عشق برای حمایت از آنها حاضر میشوند.

توضیح امیر مقاره درباره آهنگ جدید ماکان بند و علت پخش نشدنش

4.7299
این مطلب مفید بود ؟28118
منبع : صفحه امیر مقاره / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : ماکان بند
وبگردی