آیشواریا در سلام بمبئی
کارگردان فیلم سینمایی سلام بمبئی درباره حضور قطعی آیشواریا رای و چهره خاص فرزاد حسنی در آنچه مردان درباره زنان نمی داند گفتگوی جالبی انجام داد که در ادامه می خوانید.

قربان محمدپور کارگردان 3 اثر سینمایی سلام بمبئی، دل بی قرار و آنچه مردان درباره زنان نمی دانند توضیحاتی داده و از فروش همزمان فیلم خود با جشنواره فیلم فجر دفاع کرد.

قربان محمد پور راجع به توقف فیلم سلام بمبئی عنوان داشت:پس از انصراف تهیه کننده قبلی ،حسن دادخواه با دیگر دوستان تهیه کننده مذاکره کردیم که با 2 نفر از این دوستان به توافق رسیدیم.

قربان محمدپور 
 
وی افزود:اسامی این دو تهیه کننده را به شورای پروانه نمایش ارجاع دادیم.امیدوارم که هرچه زودتر تکلیف این اثر معرفی شود و سپس یک سفری همراه با تهیه کننده به هندوستان خواهیم داشت و به دیدار تهیه کننده هندی خواهیم را تا به سر محورهای بازیگران، لوکیشن و باقی مسائل  به انتخاب مشخصی برسیم.
قربان محمدپور در رابطه با حضور بازیگر زن مطرح هندی آیشواریا در سلام بمبی گفت:پنچ گزینه بر بازیگر نقش اول زن هندی داریم که اولین انتخاب بنده وتهیه کننده خانوم آیشواریا هستند و اگر به هر دلیلی با این هنرمند به توافق نرسیم با گزینه های دیگر مذاکره می کنیم که لازم به ذکر است که نقش اول زن را حتما یک بازیگر هندی باید نقش آفرینی کند.
این کاگردان در رابطه با فروش آنچه مردان درباره زنان نمی داند توضیح داد:هم اکنون این فیلم در 11 سینما کشور در به صورت متمرکز نمایش داده می شود که نزدیک به 151 میلیون در سینماها فروخته است که مطمئنا اگر اکران این اثر تداخل به جشنواره فیلم فجر پیدا نمی کرد، رقم فروش آنچه مردان درباه زنان نمی دانند رقم دیگری بود.
 او راجع به حضور فرزاد حسنی در این اثر سینمایی عنوان داشت:فرزاد یک چهره است و فتوژنیک خاصی در چهره اش وجود دارد که برای من خیلی قابل توجه بود و به راحتی از پس نقش برآمد زیرا چندین تجربه بازی را حسنی تجربه کرده و او را نمی توانیم نابازیگر  قلمداد کنیم.
کارگردان دل بی قرار در اخر راجع به سکانس پایانی فیلمش گفت:سه حالت برای پایان فیلم مد نظرمان قرار داشت که سکانس پایانی این اثر در متن فیلم گنجانده نشده بود به خاطر ایرادتی که مسئولان  به ما انتقال دادند ولیکن سکانس پایانی فیلم با تغییراتی مواجه شد که از لحاظ محتوای فرق چندانی پیدا نکرده است. 
 

حضور آیشواریا رای در سلام بمبئی

2.419
این مطلب مفید بود ؟910
برگرفته از خبرگزاری دانشجو-/ف
وبگردی