آیشواریا رای

آیشواریا رای کرونا را شکست داد

تاریخ انتشار : 7 مرداد 1399کد مطلب : 43137زمان مطالعه : 1 دقیقه
آیشواریا رای باچان، عروس آمیتاب باچان، بعد از 10 روز بستری در بیمارستان به دلیل ابتلا به کرونا، دوباره سلامت خود را به دست آورد.

باشگاه خبرنگاران: به نقل از رویترز، آیشواریا رای باچان، بازیگر هندی، به همراه دختر هشت ساله اش توانستند کرونا را شکست دهند و بعد از 10 روز بستری در بیمارستان دوباره سلامت خود را به دست آوردند. این خبر را آبیشک باچان همسر آیشواریا رای تایید کرده است.

آبیشک همچنین در ادامه اعلام کرد که او و آمیتاب باچان، پدر 77 ساله اش، در حال گذراندن مراحل درمان بیماری خود هستند و همچنان در بیمارستان تحت مراقبت تیم پزشکی هستند.

خانواده باچان ها از معروف ترین افرادی بودند که با افزایش میزان مبتلایان به کووید 19 در کشور هند به این ویروس مبتلا شده اند.

آیشواریا رای 46 ساله در چندین فیلم سینمایی بالیوودی و هالیوودی نقش آفرینی کرده است و به عنوان سفیر چند کمپانی بین المللی نیز شناخته می شود. همسرش که 44 ساله است در فیلم های مطرحی از سینما ایفای نقش کرده و اخیر نیز یک سریال با بازی او توسط کمپانی آمازون به صورت آنلاین منتشر شد.

کشور هند 1.3 میلیارد نفر جمعیت دارد و با بیش از 1.4 میلیون ابتلای جدید به ویروس کرونا، بعد از کشور های آمریکا و برزیل در جایگاه سوم بیشترین میزان مبتلایان در جهان است. در این کشور تاکنون در حدود 33 هزار مورد مرگ بر اثر این ویروس گزارش شده است.

میزان مبتلایان در هند رو به افزایش است و این کشور روز دوشنبه گزارش داد 49 هزار و 931 مورد جدید داشته که یک رکورد محسوب می شود.

انتهای پیام/م

آیشواریا رای کرونا را شکست داد

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
وبگردی