ابراز محبت به همسر
روش های بسیار ساده ای برای ابراز عشق و محبت به همسر وجود دارد که با انجام آن ها روز به روز عشق و علاقه در رابطه تان افزایش می یابد.

راه های ابراز محبت به همسر

برای آقایان ابراز علاقه و نشان دادن احساسات کار بسیار دشواری است اما برعکس، خانم ها در نشان دادن علاقه راحت تر هستند. آقایان همیشه وقتی می خواهند احساسات درونی و افکار خود را بیرون بریزند یک جور عمل می کنند به همین دلیل خانم ها همیشه محبت و علاقه خود را نشان میدهند.

روش هایی ساده برای ابراز عشق و علاقه به همسر

1. بیشتر اهل تفریح باشید :

تفریح و خوشگذرانی کردن می تواند یکی از بهترین راه های ابراز علاقه همسر شما باشد.به نوشته ی نمناک هیچ اشتباهی در این خواسته ی همسرتان وجود ندارد چون او انتظار دارد بیشتر اوقات را با شما سپری کند. تفریح آن فرد را عاشق تر و خاص تر می سازد.

ابراز محبت به همسر

2. به او نزدیک شوید :

منظور از نزدیک تر شدن لمس کردن است با لمس کردن فرد میتواند مطلبی را به همسرش بگوید که هنگام صحبت قادر به انتقال ان نیست.

3. به او ابراز علاقه کنید :

یکی از راه های ابراز علاقه و نگرانی نمایش عمومی است. بسیاری افراد هستند که علاقه و عشق خود را روی شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند و محبت خود را به همسرشان نشان میدهند.

4. برای او پیام های محبت آمیز بفرستید:

برای اینکه به همسرتان ابراز علاقه کنید برای او پیامکی صمیمانه بفرستید.

5. دست او را بگیرید:

دست گرفتن بعضی زوجین بسیار رمانتیک و قابل پرستش است چون این حالت عشق آنها را پررنگ تر می کند و این احساس را در بقیه ایجاد می کند که آنها احساس امنیت دارند و مراقب یکدیگر هستند.

6. از او قدردانی کنید:

اگر همسر شما کاری برایتان انجام داد حتی اگر کار کوچکی بود ، از او قدردانی کنید و بگذارید بداند که شما قدردان زحمات او هستید.

7. با هم به پیاده روی یا گردش بروید:

برای اینکه نشان دهید که همسرتان را دوست دارید با او به پیاده روی و گردش بروید و با هم صحبت کنید .

8. به او کارت پستال های عاشقانه بدهید:

همیشه در یک مناسبت خاص به او هدیه ندهید بلکه پیام عاشقانه ای را در یک کارت بنویسید و در ماشین او بگذارید.

9. با هم بخندید:

با هم کارهای کودکانه و شاد انجام دهید و بخندید و گاهی دوران بزرگسالی خود را فراموش کنید . اگر کار اشتباهی انجام شد، سعی کنید با شوخی و خنده از آن بگذرید.

نحوه ابراز عشق به همسر

10. درباره آینده گفت وگو کنید:

درباره کارهایی که در آینده دوست دارید انجام دهید و یا جاهایی که دوست دارید ، بروید با هم حرف بزنید و سعی کنید تا آن رویاها به واقعیت تبدیل شوند.

11. گذشته ها را فراموش کنید :

اگر همسرتان در گذشته کاری کرده که باعث آزردگی شما شده است، او را بخشیده اید دیگر گذشته ها را به رخ او نکشید.

12. از او تعریف کنید:

در جمع خانوادگی و در جمع دوستان همسرتان از او تعریف کنید و بگذارید او تعریف های شما را درباره رفتارها و کردارهای خوبش بشنود.

13. غذای مورد علاقه او را بپزید:

گاهی غذای مورد علاقه همسرتان را بپزید و این غذا را در فضایی رمانتیک و زیر نور شمع میل کنید.زمانی را هم به تمرکز و توجه به یکدیگر و نگاه کردن در چشمان هم اختصاص دهید.

ابراز عشق و محبت به همسر

14. از او در برابر دیگران انتقاد نکنید:

اگر حس می کنید همسرتان به کمی انتقاد سازنده نیاز دارد، نمناک توصیه می کند تا این انتقاد را خصوصی و با لحنی دوستانه بیان کنید و هیچگاه در جمع او را مورد انتقاد قرار ندهید زیرا عزت نفس او پایین می آید واحساسات او جریحه دار می شود.

15. در چشمان او بنگرید و بگویید دوستش دارید :

زمانی که همسرتان با شما صحبت می کند، مستقیم به چشمان او کنید وروزی یک بار به او بگویید «دوستت دارم» . این جمله ساده و کم خرج تاثیر فراوانی در روابط دارد.

16. به خانواده او اهمیت دهید:

اگر می خواهید به همسرتان نشان دهید که عاشق او هستید، پس با خانواده او رفت و آمد کنید و هرگز درباره اعضای خانواده او تا جایی که می توانید بدگویی نکنید.

17. به استقلال او احترام بگذارید:

برای ابراز علاقه به همسرتان گاهی اوقات بهترین راه ، دادن فضایی به او است. اجازه دهید همسرتان زندگی خودش را داشته باشد و با دوستان اش وقت بگذراند. زمانی که هر کدام از شما وقت بیشتری را به خود اختصاص دهید، زمان هایی که کنار یک دیگر هستید، بیشتر قدر هم را می دانید.

ابراز علاقه و محبت به همسر به بهترین نحو ممکن

4.7134
این مطلب مفید بود ؟1268
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی