ابراز محبت به نوزاد
ابراز محبت به نوزاد هم راه و روش دارد ، زمانی که پزشک بارها هشدار می دهد تا برخی از تماس ها را با نوزاد نداشته باشید مطمئنا دلیلی مهم دارد.

عاقبت تلخ بوسیدن از لبهای نوزاد و روش اشتباه مادر جوان برای ابراز محبت به نوزاد

تذکرات جدی و تاکیدات مکرر متخصصان برای خودداری از بوسیدن نوزاد به خصوص بوسیدن از لب و دهان مطمئنا دلیلی دارد و آن هم موردی نیست به جز حفظ سلامت نوزاد که به دلیل ناتوانی و ضعف بدنی اشت مستعد ابتلا به هر نوع بیماری است .
پیش از این چندین بار مرگ نوزادان و یا ابتلا به بیماری های خطرناک به دلیل بوسه گزارش شده است و چنین اتفاقی چندان جدید نیست ولی متاسفانه بازهم والدین در این مورد بی توجهی می کنند.
تصویر دلخراشی که در این بخش از نمناک مشاهده می کنید متعلق به نوزاد 3 ماهه چینی است که به دلیل ابراز علاقه نادرست مادرش به این وضعیت دچار شده است و حالا در بیمارستانی واقع در شرق چین تحت مراقبت های ویژه بستری است.
ابراز محبت به نوزاد

تصویری از وضعیت دردناک نوزاد بعد از بوسه و ابراز محبت مادرش

نوزاد پسر 3 ماهه با زخم هایی که به سرعت تمام بدنش را پوشاند مادر جوان خود را نگران کرد و همین نگرانی باعث شد تا به سرعت به کلینیک نزدیک محل سکونشان مراجعه کنند ، پزشک با معاینه و تشخیص علائم تجویز کرد تا نوزاد را فورا به بیمارستان منتقل کنند چرا که شدت زخم های ایجاد شده روی بدن او نیاز به اجرای دوره درمان طولانی تری داشت و این درمان بایستی تحت مراقبت مداوم صورت می گرفت.
زخم هایی عمیق که حتی نگاه کردن به آنها به گفته ی پزشک دردناک بود به چه علت روی پوست نوزاد ایجاد شد؟
مقصر اصلی این زخم های دردناک ابراز علاقه ی اشتباه مادرش بود ، مادر جوانی که عادت داشت مدام از لبهای پسر تازه متولد شده اش ببوسد و علی رقم هشدارهای پزشک او به گفته ی خودش نمی توانست جلوی این روش ابراز علاقه ی خود را بگیرد و در نهایت موجب شد تا فرزندش مبتلا به "ویروس هرپس سیمپلکس" شود. به گفته ی پزشک این ویروس علاوه بر ایجاد زخم های پوستی شدید می تواند باعث آسیب به اندام های اصلی او شود.
ابراز محبت به نوزاد

ابراز محبت مادر به نوزادش او را دچار ویروسی خطرناک کرد

طبق گزارشات خوشبختانه بیمارستان امکانات و تخصص درمان مناسب نوزاد را دارا بوده و طی روزهای گذشته وضعیت او بهبود قابل توجهی داشته است.

عاقبت دردناک ابراز محبت به نوزاد و بوسیدن لب او + عکس

4.5165
این مطلب مفید بود ؟15015
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی