اتاق غذاخوری
طراحی دکوراسیون داخلی اتاق غذاخوری چیدمان و تزیینات را می توان با رعایت نکات ساده اما کاربردی به شکل فوق العاده انجام داد ، نمونه های تکمیل شده راهنمای خوبی هستند.

دکوراسیون مناسب اتاق غذاخوری

اتاق غذاخوری بیش از یک محل برای قرار دادن میز و صندلی، یک اتاق غذا خوری باید همان سبک دیگر اتاق های خانه را به عنوان بخشی از خانه منعکس کند. نگاهی به این اتاق های ناهارخوری زیبا بندازید و از انها برای ایجاد یک اتاق غذاخوری الهام بگیرید که این اتاق ها به نظر می رسد که از نظر چیدمان زیبا هستند.
اتاق غذاخوری

مدل سرویس و دکوراسیون شیک اتاق غذاخوری

این که آیا شما خواستار یک اتاق ناهار خوری مناسب شرایط هستید، که مثلاً اگر دوست دارید به صورت منظم سرگرم شوید یا از یک جلسه خانوادگی در اطراف میز استفاده کنید، می خواهید اتاق ناهار خوری را طوری تزئین کنید تا راحت باشید، اما هنوز سبک مناسبی را انتخاب نکرده اید. مهم نیست که آیا سبک شما سبک معاصر است یا نه، شما می توانید عناصری را که شخصیت شما را انعکاس می دهد، برای ایجاد محیطی که دوست دارید جمع آوری کنید، و در نهایت انها را در اتاق جای دهید.
اتاق غذاخوری

اصول چیدمان اتاق غذاخوری مدرن و شیک

 
در اتاق غذاخوری، میز غذاخوری در مرکز باید قرار داشته باشد . ضروری است که هنگام خرید یک میز ناهار خوری و صندلی آن شما در مورد اندازه و سبک آن تامل کنید، زیرا این در نهایت تعیین کننده چگونگی دسترسی شما دیگر فضاهای خانه می باشد.
اتاق غذاخوری

نکات مهم چیدمان و تزیین اتاق غذاخوری

 می توان گفت که ما به نوعی در انتخاب محدود هستیم، به ویژه هنگامی که به سبک های مبلمان از سراسر جهان نگاه کنید، دنیای وسیع طراحی دکوراسیون داخلی منزل انتظارات ما را برای تزئین خانه های ما افزایش داده اند و ما همیشه نمی توانیم آنچه را که دوست داریم یا آنچه که دیده ایم و می خواهیم فوراً پیدا کنیم. ممکن است برخی از خرید ها را برای پیدا کردن میز ناهار کامل،حذف کنید تصمیم بجایی می باشد و توصیه می شود قبل از خرید میز غذا خوری خریدهای دیگر را کنار بگذارید وابتدا آنرا تهیه نمایید.
  
پس از خرید میز، صندلی ها باید متناسب با اطراف میز انتخاب شوند و مکمل و هم سبک با میز باشند. به طور واضح می توان گفت که شما خواهان صندلی هایی هستید که راحت باشند، مخصوصا اگر دوست دارید دور آن سرگرم شوید. از سبک های مختلفی برای انتخاب مانند چوب های سنتی تا مدرن انتخاب نمایید. سبک صندلی را انتخاب کنید که نه تنها میز را تکمیل می کند، بلکه شیوه زندگی شما را نیز به بهترین نحو تغییر دهد.
 
اگر فضای اتاق اجازه دهد، ممکن است که تصمیم بگیرید تا دیگر اثاث چون مبلمان را در اتاق ناهار خوری بگذارید یا مثلاً می توانید بوفه را به اتاق غذا خوری انتقال دهید که با این کار می توانید برخی ظرف بزرگ را در آن حای دهید. شما به عنوان میزبان باید در خرید وسایل منزل گزینه هایی مانند سبک،راحتی و غیره را مدّنظر خود قراردهید و در آن دقت کافی کنید.
 
 اتاق غذاخوری
روشنایی نیز در یک اتاق غذاخوری و یا ناهار خوری بسیار مهم است. از آنجا که میز در مرکز قرار دارد، آویز برجسته یا لوستر در بالای میز میتواند دید افرادی که دور میز گرد هم امده اند را افزایش دهد. با این حال، نورپردازی که انتخاب میکنید،باید طبق فضا و اندازه فضایی که آنرا تهیه می کنید،تهیه شوند وبا آویز زیبا و یا حلق آویز و یا لوستر درخشان محیط رسمی ایی را ایجاد نماید.
 اتاق غذاخوری
اتاق غذاخوری

طراحی دکوراسیون اتاق غذاخوری و نورپردازی اتاق ناهار خوری

 
در یک فضای باز، یک فرش زیبا به تعریف آن فضا کمک می کند و یک منطقه لذت بخش را در اتاق ناهار خوری ایجاد می کند. فرش باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا وقتی که صندلی ها از میز خارج می شوند،آن منطقه را نیز پوشش دهند. بنابراین شما به یک فرش مناسب با اندازه مناسب اتاق غذاخوری نیاز دارید تا جلوه مناسبی به اتاق دهد.
اتاق غذاخوری
 
همانند هر اتاق دیگر در خانه، وجود پنجره ها می تواند در زیبایی هر اتاق کمک کنند و فضای اتاق را به بیرون متصل نماید. وجود پرده های شفاف یا پرده های تیره، در تزیین اتاق ها کمک میکنند و توصیه می شود طوری تهیه نمایید که با دیگر اجزای اتاق رنگ متفاوتی نداشته باشد .
 اتاق غذاخوری

فوت و فن انتخاب لوازم دکوری و لوستر اتاق غذاخوری

 لوازم جانبی همانند سایر قسمتهای یک خانه نیز در اتاق ناهار خوری بسیار مهم هستند. لوازم جانبی عبارتند از لوازم دکوری برای میز و... برای تزیین هرچه بیشتر اتاق مناسب و ضروری هستند.
اتاق غذاخوری
 
یک آینه بزرگ آویزان یا ایستاده روی دیوار،جلوه خوبی به یک اتاق غذاخوری میدهد و احساس بزرگی و زیبایی میدهد و همچنین نور را در اتاق انعکاس میدهد.
یک تابلوی هنری، می تواند دیوارهای بزرگ بی نقش را زیبا کند و فضای خالی را پر میکند.

نکات چیدمان حرفه ای اتاق غذاخوری + مدلهای جدید

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ ف.ن
وبگردی