اجاره لباس عروس
اگ تصمیم گرفته اید برای مراسم عروسی تان لباس عروس نخرید و آن را اجاره کنید بهتر است قبل از این کار نکات مهمی را بخوانید و بدانید.

اجاره لباس عروس با رعایت چند نکته مهم

امروزه اکثر عروس خانم ها به جای خرید لباس عروس ترجیح میدهند لباس عروس را از مزون های لباس عروس اجاره کنند و به امانت بگیرند زیرا بعد از عروسی این لباس هرگز به دردتان نخواهد خورد و هیچ استفاده ای از آن نخواهید داشت پس اجاره کردن لباس عروس ایده خوب و به صرفه ای است. برای اجاره کردن لباس عروس بهترین گزینه لباس عروس های تن پوش اول هستند.

لباس عروس 2019

نکات اجاره لباس عروس

تعداد محدودی از عروس خانم ها هستند که دوست دارند لباس عروس فقط و فقط تن خودشان رفته باشد و مخصوص خودشان دوخته شده باشد برای اینجور افراد اجاره کردن لباس عروس گزینه مناسبی نیست و آن ها باید لباس عروس بخرند که قیمت بسیار بالایی هم دارد. خانم هایی که لباس عروسی شان را میخرند بهتر است بدانند لباس عروس بعد از مراسم عروسی کاربردی ندارد و فقط میتوانید آن را یادگاری نگه دارید.

اصلی ترین دلیل اجاره کردن لباس عروس این است که در هزینه ها صرفه جویی شود، هزینه اجاره لباس عروس با هزینه خرید لباس عروس کلی تفاوت دارد پس اجاره کردن لباس عروس به صرفه است.

مدل لباس عروس

لباس عروس را اجاره کنیم یا بخریم؟

هنگام اجاره لباس عروس باید با دقت و حوصله لباس عروس را پرو کنید اگر نیاز به تغییر داشت مثلا اگر باید کمی تنگ میشد حتما قبل از تحویل لباس یکبار دیگر لباس را پرو کنید تا مطمئن شوید لباس درست اندازه شما است.

برای اجاره لباس عروس چند وقت مانده به مراسم عروسی اقدام کنید و همه مزون ها را بگردید تا لباس دلخواه و ایده آل تان را پیدا کنید اگر دیر بجنبید شاید لباس دلخواه تان را پیدا نکنید.

انتخاب لباس عروس

نکات انتخاب و اجاره لباس عروس

درباره اکسسوری های لباس عروس مانند تاج و تور و دستکش از مزون دار سوال کنید و بگویید آیا اکسسوری ها را هم با لباس عروس اجاره میدهید یا آن ها با هزینه جداگانه اجاره داده میشوند.

با مزون دار طی کنید که هزینه شستشو و خشک شویی بعد از استفاده از لباس به عهده شما است یا آن ها، اگر در اینگونه موارد به توافق نرسید بعدا با مشکل مواجه میشوید.

لباس عروس 98

تکنیک های اجاره کردن لباس عروس

 

قبل از اجاره لباس عروس این نکات مهم را بدانید + عکس

4.259
این مطلب مفید بود ؟509
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی