احسان علیخانی وماه عسل

تعریف فریبا کوثری از احسان علیخانی وماه عسل

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1395کد مطلب : 31847تعداد نظرات : 1 نظر
فریبا کوثری یکی از اولین مهمان های برنامه ماه عسل 95 این برنامه را یک اتفاق مهم برای تلویزیون تلقی کرد و گفت هیچ کس جز احسان علیخانی از پس آن برنمی آید.

نظر فریبا کوثری درباره احسان علیخانی وماه عسل

فریبا کوثری که در اولین قسمت برنامه ماه عسل 95 به عنوان مهمان حاضر شده بود عنوان کرد ده سالگی ماه عسل یک اتفاق مهم برای تلویزیون محسوب می شود.

این بازیگر گفت:اگر کاری موفق نباشد ده سال ادامه پیدا نمی کند ؛کاری که هرساله روی آنتن است نشان از موفقیت این برنامه تلویزیونی است و قطعا نکات منفی هم داشته است. ما در کشوری زندگی می کنیم که با هفتاد میلیون سلیقه رو به رو هستیم و نمی توانیم سلایق همه را در یک برنامه تلویزیونی بگنجانیم اما چیزی که وجود دارد این است که کسانی که خواستار ادامه این برنامه بودند بیشتر از کسانی هستند که نسبت به این کار معترض هستند.

فریبا کوثری ، بهنوش بختیاری و ماه چهره خلیلی

فریبا کوثری ، بهنوش بختیاری و ماه چهره خلیلی در ماه عسل


کوثری می گوید هیچ کس جز احسان علیخانی از پس اجرای این برنامه برنمی آید و ادامه می دهد:من به عنوان تماشاچی معتقد هستم که کسی به جز احسان علیخانی از عهده اجرا این برنامه برنمی آید. برنامه ماه عسل اگر موفق شد با اجرای خوب او و تیم خوبی که داشت، است. اما اگر صادقانه بخواهم بگویم من برنامه سال گذشته «ماه عسل» را دوست نداشتم فضا و سوژه ها را دوست نداشتم. منظور من این نیست که برای هر سوژه باید گریه کرد اما فکر می کنم آن طور که باید تاثیرگذار نبود و تعداد مهمان ها هم خیلی زیاد بود. به طور مثال سوژه مربوط به بچه های پروشگاه که در نهایت ازدواج کردند سوژه خوبی بود اما وقتی تعداد مهمان ها زیاد باشد برای گفتگو برای همه زمان نیست و اکثر گفتگوها نصفه و نیمه می ماند و در نهایت آن نتیجه گیری که باید در انتهای هر برنامه اتفاق می افتاد انجام نمی شد.

فریبا کوثری در پاسخ به این سوال که باید سوژه ها در «ماه عسل» به کدام سمت بروند گفت:ما آدم های احساساتی هستیم و در لحظه تصمیم می گیریم، فکر می کنم برنامه هایی باید باشد که همیاری و همکاری مردم و به ویژه طرح مسائل جامعه که متاسفانه با آن درگیر هستیم را بیان کند. آن کودک کار را که آوردند خیلی خوب بود زیرا باعث شد از نگاه آن کودک ما بفهمیم که او از صبح تا شب در خیابان چه میکشد.
فریبا کوثری ، بهنوش بختیاری ، ماه چهره خلیلی و احسان علیخانی

سلفی فریبا کوثری ، بهنوش بختیاری ، ماه چهره خلیلی و احسان علیخانی در ماه عسل


او درباره موفقیت طرح محسنین در قاب تلویزیون گفت:یکی از کارهای خوب سال گذشته «ماه عسل» مطرح کردن طرح محسنین بود که از طرف کمیته امداد عنوان شد و ما هم کاری کردیم که به عنوان هنرمند وظیفه مان را انجام دادیم امیدوارم این جور مسائل فقط در ایام ماه رمضان نباشد. چون معمولا اینطور است که طرحی در ایامی خاص مطرح می شود و همه ما تحت تاثیر قرار می گیریم اما زمانی که ماه رمضان تمام می شود همه چیز تمام خواهد شد و از فضا بیرون می آییم زیرا ماه رمضان فضای روحانی دارد و ما متاثر از این فضا می شویم و بعد همه چیز یادمان میرود. امیدوارم وقتی از این ماه خارج می شویم هم با آرامش خاطر با آن وداع کنیم و این دستگیری ها فقط مختص ماه رمضان نباشد زیرااین افراد محتاج کمک های ما در طی سال هستند.

کوثری میگوید وقتی من در صفحه شخصی ام نوشتم که می خواهم به «ماه عسل» بیایم همه گفتند که ای کاش تم این برنامه شاد شود ولی من به این موضوع قائل نیستم و می گویم قرار نیست که جنگ ساخته شود. برنامه در ارتباط با ماه مبارک رمضان است و باید ویژگی های ماه رمضان را هم داشته باشد.

تعریف فریبا کوثری از احسان علیخانی وماه عسل

4.826
این مطلب مفید بود ؟251
برگرفته از فارس - /ک
1 نظر به ثبت رسیده است
رزیتا1396-01-07
سلام،آقای علیخانی من عاشق سبک اجرای شماهستم وخودم هم گویندگی واجرا رو بشدت دوست دارم ومطمئناا ازهمکارای آیندتون هستم
42
وبگردی