احمد نجفی
احمد نجفی بازیگر و مجری تلویزیون امشب 27 دی ماه 96 مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی میشود.

احمد نجفی مهمان امشب دورهمی میشود

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری امشب چهارشنبه 27 دی ماه 96 ساعت 23 روی آنتن میرود . مهران مدیری در این برنامه میزبان احمد نجفی مجری برنامه صندلی داغ است.

احمد نجفی

احمد نجفی در برنامه دورهمی

صفحه رسمی برنامه دورهمی با انتشار این عکس نوشت :احمد نجفی بازیگر و مجری تلویزیون امشب چهارشنبه 1396/10/27 مهمان برنامه دورهمی میشود.

برنامه دورهمی به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی شب های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، ساعت 23 به روی آنتن شبکه نسیم می رود.

با احمد نجفی مهمان برنامه دورهمی بیشتر آشنا شوید

سید احمد نجفی شوشتری متولد سال 1327 در خرمشهر بازیگر سینما و مجری برنامه تلویزیون میباشد. نجفی در سال 1352 پس از اخذ دیپلم راهی امریکا شد. وی در رشته طراحی صحنه تحصیلات دانشگاهی خود را به پایان رساند.

احمد نجفی

احمد نجفی مجری و بازیگر تلویزیون

احمد نجفی درباره ماجرای آشنایی و ازدواجش گفت:نجفی درباره ماجرای ازدواج ش می گوید:سر قسمت فیلم کارآگاه علوی که در اکراین می گرفتیم عاشق شدم، این عاشق شدناز جنس هل شدن هم نبود، خانمم مترجم بود و اتفاقا از سختگیری من سر کار بشدت هم عصبانی شده بود و حتی گریه اش گرفته بود، من سر کار، آدم بدعنقی هستم! تعارف با هیچ کس ندارم و داد و بیداد می کنم، به هر حال ما نهایتاً ازدواج کردیم.

احمد نجفی

خانواده احمد نجفی مجری و بازیگر تلویزیون

دریا، همسر احمد نجفی بانوی دورگه اوکراینی ـ روسی است و فرزندان این خانواده همگی چهره و قد و قامتی شبیه به مردمان نژاد روس دارند.

احمد نجفی بازیگر و مجری تلویزیون مهمان امشب دورهمی

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی