ویزای روسیه
مسافرت و یا مهاجرت این روز ها بازار داغی را برای کاربران ایجاد کرده است که ما در ادامه این مطلب شما را در اخذ ویزای روسیه راهنمایی خواهیم نمود.

روش های اخذ ویزای روسیه

 امروزه مهاجرت به یکی از کشورهای پیشرفته و مدرن اروپایی و زندگی در شرایط مرفه و ایده آل آن، به یکی از مباحث جنجال برانگیز دنیا تبدیل شده است.کشور روسیه که جزو پیشرفته ترین و مدرن ترین کشورهای اروپایی است با فراهم کردن شرایط کاری، تحصیلی، ازدواج و زندگی ایده آل توانسته است توجه بسیاری از مهاجران را به خود جلب کند. همین عوامل سبب شده بسیاری از ایرانیان نیز به فکر مهاجرت و اخذ اقامت این کشور از روش های مختلف ویزای تحصیلی، سرمایه گذاری و ثبت شرکت بیفتند. یکی دیگر از ویزاهایی که بسیار زیاد مورد استفاده ایرانیان قرار میگیرد ، ویزای شینگن روسیه است. مجوز سفر به تمامی شهرهای روسیه با اخذ ویزای شینگن روسیه صادر خواهد شد و شما بدون هیچ محدودیتی میتوانید از تمامی شهرهای روسیه و مراکز دیدنی آن بازدید نمائید.

کشور پهناور روسیه یکی از اعضای ثابت شورای امنیت سازمان ملل بوده و تامین امنیت مهاجران و مسافران توسط این کشور زبانزد خاص و عام است. طبق آمار اعلام شده از سوی سازمان جهانی جهانگردی، موارد ناامنی در این کشور نسبت

به شهرهای آمریکایی و اروپایی بسیار کم می باشد. روسیه، این کشور پهناور و ابر قدرت بزرگ دنیا در قسمت شمالی اوراسیا قرار داشته و یکی از کشورهای قوی و ثروتمند اروپایی است که با فراهم کردن شرایط زندگی شگفت انگیز و منحصر به فرد خود به عنوان بهترین و ایده آل ترین مکان برای بهبود و پیشرفت زندگی و حرفه معرفی شده است.

روسیه

وسعت مثال زدنی روسیه سبب شده تا این کشور تقریبا عرض های جغرافیایی نیم کره شمالی کره زمین را پر کند. در بیشتر مناطق چهارمین کشور پر جمعیت دنیا، به دلیل سرمای بیش از حد امکان کشاورزی وجود ندارد ولی این کشور نیز همانند ایران دارای منابع طبیعی بسیار غنی بوده و یکی از تولید کنندگان بزرگ نفت در جهان محسوب می شود. لازم به ذکر است که در هیچ نقطه از روسیه آب و هوای استوایی دیده نمی شود و بخش بزرگی از این کشور را آب و هوای قاره ای با زمستان های طولانی و سرد و تابستان های کوتاه تشکیل داده است. در این مناطق بارش نسبتا کم بوده و شهر اویمیاکن که یکی از سرد ترین نقاط دنیا می باشد رکورد دمای -72 درجه را نیز در کارنامه خود ثبت کرده است.
فرهنگ روسیه
اگر قصد مهاجرت به روسیه و اخذ ویزای تحصیلی روسیه یا اقامت از طریق سرمایه گذاری را دارید تا پایان این مطلب همراه ما باشید

فرصت طلایی اخذ ویزای تحصیلی روسیه

روسیه یکی از کشورهایی است که با صدور ویزای تحصیلی برای دانشجویان خارجی و ایجاد بستری مناسب برای تحصیل آن ها در دانشگاه های بین المللی این کشورموفق شده است پیشرفت های بی شماری در زمینه های علمی کسب کند. دانشگاه های برتر روسیه با فراهم کردن امکانات مناسب سبب جذب بسیاری از دانشجویان خارجی به این مراکز علمی شده اند و برخی معتقدند به دلیل قوانین منحصر به فرد این کشور، روسیه بهترین کشور برای ادامه تحصیل در اروپاست. رشد منفی جمعیت کشور روسیه سبب شده که دولتمردان این کشور به فکر جذب دانشجویان و افراد نخبه سایر کشورها از طریق صدور ویزای تحصیلی و بورسیه تحصیلی آن ها بیفتند. در  همین راستا آن ها فرایند اخذ ویزای تحصیلی این کشور را تنها به چهار ماه محدود کرده  و افرادی که می خواهند در دانشگاه های این کشور تحصیل کنند را در کمترین زمان ممکن جذب می کنند.
 
از جمله خاص ترین رشته هایی که امکان تحصیل آن ها تنها در چند دانشگاه دنیا وجود دارد می توان به مهندسی هوافضا و مهندسی موشک اشاره کرد که جزو برترین و معروف ترین رشته هایی هستند که در دانشگاه های روسیه تدریس می شوند. اگر قصد اخذ ویزای تحصیلی کشور روسیه را دارید حتما شرایط سنی خاصی که برای هر رشته و مقطع تحصیلی تعریف شده است را به دقت مورد مطالعه قرار دهید. از طرفی این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه تحصیل در روسیه به مراتب مناسب تر از سایر کشورهایی اروپایی است و علاوه بر این، کسانی که موفق به اخذ ویزای تحصیلی کشور روسیه می شوند می توانند شغل مناسب خود را نیز اتخاذ کنند. افرادعلاقمند به کسب پذیرش در دوره مقدماتی، تا 15 نوامبر هر سال فرصت ارسال درخواست فرم به دانشگاه مورد نظر خود را دارند. در صورت تکمیل ظرفیت تعداد دانشجویان، کلاس ها از ماه سپتامبر آغاز می شوند.

اقامت روسیه از طریق سرمایه گذاری

روسیه به دلیل داشتن هزینه ای بسیار کم در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی، اقامت روسیه از طریق سرمایه گذاری به یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت ایرانیان تبدیل شده است. روسیه که از آن با نام هفتمین اقتصاد برتر دنیا یاد می شود اقتصاد خود را بر پایه سرمایه داری و خصوصی سازی قرار داده و از این طریق  توانسته است رشد چشمگیری در درآمد سرانه خود به ثبت برساند.
 
روسیه کشور فرصت هاست این بدان معنی است که اگر اقدام به سرمایه گذاری در این کشور کنید موفق به کسب سود خوبی نیز خواهید شد. میزان مالیات در این کشور پایین بوده و از هزینه کمتری نسبت به سایر کشورهای اروپایی دارد. با سرمایه گذاری در این کشور به راحتی می توانید مالک کسب و کار خود شوید و اقامت دائم این کشور را از آن خود کنید.
 
شرکت مهاجران که یکی از با سابقه ترین و معتبرترین موسسات مهاجرتی بوده است با ارائه خدمات مربوط به اقامت از طریق روش های مختلف، اخذ ویزا و پاسپورت با مشاورین و پرسنل مجرب در خدمت هموطنان و فارسی زبانان سراسر دنیا می باشد.

روش های اخذ ویزای روسیه به صورت تضمینی چیست؟

51
این مطلب مفید بود ؟10
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی