اخراج کارمند به خاطر استیکر
کارمند زن که در حین مکالمه و چت آنلاین با رئیس خود، از استیکرها و ایموجی های زیادی استفاده می کرد به دلیل عجیبی از کار بی کار شد!

اخراج کارمند به خاطر استیکری که برای رئیس فرستاده شد!

در طول این سال ها که استفاده از صفحات مجازی و اجتماعی به نهایت میزان خود رسیده است اکثر ما روزانه اکثر وقت خود را صرف استفاده از این صفحات و مکالمه با دوستانمان و یا حتی مکالمه با همکاران به دلیل پروژه هایی که در آن حضور داریم، سپری کنیم که بی شک این گونه می توان نقش بسزای این صفحات را در زندگی روزمره خود مشاهده کنیم.

با این حال برای آنکه بتوانیم احساسات خود را هر چه سریع و صریح تر بیان کنیم، استیکرهای متعددی ساخته شده اند و در هر گفتگویی از آنها استفاده می کنیم و این در حالی است که از هر استیکر یا ایموجی نمی توانیم در حین مکالمه با هر شخصی استفاده کنیم و به همین دلیل باید برخی محدودیت ها را در حین مکالمه با افراد متفاوتی که در زندگی ما قرار دارند، در نظر بگیریم.

استیکرهای صفحات مجازی

برای مثال خانم کارمند چینی از منطقه چانگشا، زمانیکه در حال مکالمه و گفتگو با رئیس خود در صفحات مجازی بود، از استیکرهای متعددی در پاسخ به رئیس خود استفاده نمود که این دلیلی بر اخراج شدن او از کارش شد. همچنین رئیس او که او نامش منتشر نشده است، استفاده از ایموجی و استیکرهای مختلف در حین چت را نشانه ای در ضعف و بی نظمی دانست.

از این رو سایر کارمندان که نام رئیس خود را فاش نکرده اند، صحت این موضوع را تایید کردند و آنرا کاملا واقعی خواندند که یکی از داستان های ویروسی این روزهای رسانه های چینی شده است.

اخراج کارمند به خاطر استیکری که برای رئیس فرستاده شد!

3.614
این مطلب مفید بود ؟104
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی