احمد ایراندوست

ماجرای ازدواج احمد ایراندوست در برنامه وقتشه

تاریخ انتشار : 30 مرداد 1396کد مطلب : 55115زمان مطالعه : 3 دقیقه
احمد ایراندوست بازیگر معروف شب های برره به همراه همسرش شب گذشته 29 مردادماه 96 مهمان برنامه وقتشه با اجرای کامران تفتی شد و شبی بی نظیر را در این برنامه رقم زد.

احمد ایراندوست مهمان کامران تفتی شد

برنامه وقتشه با اجرای کامران تفتی شب گذشته 29 مردادماه 96 ساعت 21 روی آنتن شبکه نسیم رفت. کامران تفتی در این برنامه میزبان احمد ایراندوست بازیگر سریال شبهای برره و همسرش بود . احمد ایراندوست با حضور در برنامه شبی توام با اشک و خنده را رقم زد.

در بخش ابتدایی برنامه وقتشه فهیمه دهقان زاده همسر احمد ایراندوست به گفتگو با کامران تفتی نشست و از 14 زندگی مشترک با همسرش گفت و از سختی های شروع زندگی شان به دلیل مخالفت خانواده صحبت کرد و ادامه داد :خانواده ام به دلیل عدم شناخت مخالف ازدواجمان بودند و من هم به دلیل گذشته همسرم ابتدا کمی مردد بودم اما بعدها با شناختی که پیدا کردم گذشته اهمیتش را از دست داد. یکی از فانتزی های من قبل از ازدواج داشتن همسری قدبلند و هیکلی بود که به این خواسته ام رسیدم و همسر من کسی نیست جز احمد ایراندوست .

گفتگویی صمیمانه با احمد ایراندوست درباره ازدواج

کامران تفتی از احمد ایراندوست دعوت کرد که وارد استودیوی برنامه وقتشه شود .احمد ایراندوست بعد از سلام و احوال پرسی با مردم به شرح زندگی گذشته خود پرداخت و گفت :من زمانی که 9 ساله بودم از ایران رفتم و در 16 سالگی برگشتم و در ایران و در سپاه پاسداران خدمت کردم و مربی یگان ویژه بودم و بعد از سربازی دوباره از ایران رفتم و بادیگاردی را ادامه دادم. در خارج از کشور پیشنهادهای زیادی برای ازدواج داشتم اما همیشه دوست داشتم همسرم ایرانی باشد و نجابت خانم های ایرانی را دوست داشتم.

 احمد ایراندوست

احمد ایراندوست و همسرش در برنامه وقتشه

14 روز مرخصی گرفتم و برای انتخاب همسر به ایران آمدم اما هرجایی که برای خواسگاری میرفتم از قد و هیکل من ایراد میگرفتند تا اینکه روز آخر برای خواستگاری به منزل همسرم رفتیم و خداوند مهر من را به دل ایشان انداخت . همسرم از خانواده شهدای اهل یزد است و تنها دختر خانواده ای است که 7 پسر دارد. همسرم اعتراف میکند که زمانی که وارد منزلشان شدم ابتدا ترسیده بودم اما کم کم محبت من به دلش افتاد.

بازیگر شبهای برره ادامه داد :من تمام خشن بودن و عصبانیتم را پشت در خانه جا میگذارم و بعد وارد خانه میشوم . در ابتدای ازدواجمان مشکلات شغلی زیادی داشتم اما همسرمم همیشه همراه من بود و به خوبی توانست تحمل کند و خودش را به من ثابت کرد و زمانی که از من خواست به ایران برگردیم ، برگشتیم.

احمد ایراندوست درباره میزان درآمدش گفت :درآمد من در شغل بادیگاردی در خارج از کشور چند برابر اینجا بود اما خداروشکر خودم و همسرم راضی هستیم.

بغض احمد ایراندوست برای شهید حججی

احمد ایراندوست درباره شهید محسن حججی گفت:من اولین نفری بودم که در فضای مجازی پستی از این شهید قرار دادم اما زمانی که پسر این شهید را دیدم دلم از حرف مردم به درد آمد و با بغض گفت:مگر میشود جان را با پول معاوضه کرد و زمانی که حرفی در این باره میشنوم چه جوابی به جز سکوت میتوانم داشته باشم و از سردار سلیمانی تشکر کرد.

احمد ایراندوست

احمد ایراندوست و همسرش در برنامه وقتشه

در این بخش از برنامه احمد ایراندوست اجرای زنده بسیار زیبایی در برنامه وقتشه داشت.

کامران تفتی از سختی های زندگی احمد ایراندوست پرسید که گفت :قد من دو متر و ده سانتی متر است و شماره کفشم 51 . من همیشه کفش و لباسم را می دوزم .

در بخش پایانی برنامه احمد ایراندوست از دخترش هستی که ثمره عشق 14 ساله او و همسرش بود صحبت کرد و با گرفتن کاریکاتوری به عنوان هدیه از برنامه خداحافظی کرد.

ماجرای ازدواج احمد ایراندوست در برنامه وقتشه

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی