گریه دختر

" زیباترین دختر جهان" که نمی تواند ازدواج کند + عکس

کد مطلب : 25255تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی از بیماری خاص و عجیب که در دنیا وجود دارد باعث می شود تا خیلی از افراد نتوانند کارهایی از قبیل ازدواج و ارتباط با دیگران را به سادگی و مانند دیگران انجام دهند.

بیماری خاصی که مانع ازدواج دختر جوان شد !

آرزوی هر دختری است که روزی با فرد موردعلاقه اش ازدواج کرده و رخت عروسی به تن کند، اما گاهی شرایطی غیرعادی برای برخی از افراد بوجود می آید که تحقق این آرزو را غیرممکن می سازد. شرایطی مثل یک بیماری عجیب و غریب که شاید حتی شنیدن نامش نیز، مخاطب را دچار احساس ناخوشایندی کند.

بیماری های خاص و عجیبی در دنیا وجود دارند که شاید تا به حال نام آنها را نشنیده باشید اما بخش دردناک جایی است که این بیماری ها گاهی سبب می شوند که فرد نتواند ازدواج کند و یا به راحتی با دیگران ارتباط برقرار نماید. در این بخش از گوناگون نمناک در مورد دختر جوانی صحبت می کنیم که غیر قابل لمس است و به خاطر آلرژی عجیبی که دارد هیچگاه کسی نمی تواند با او ازدواج کند.

پریسیلا دختری غیر قابل لمس

پریسیلا دختر زیبا اما بدشانسی است که دچار بیماری نادری گشته و به دلیل ابتلا به این بیماری نمی تواند با کسی ازدواج کند. این دختر باید از لمس شدن توسط دیگران و هر گونه فشار روی بدنش از سوی فردی دیگر اجتناب نماید به همین سبب او دختری غیر قابل لمس است و هرگز نمی تواند ازدواج نماید.

دختر زیبا

درماتوگرافی بیماری که مانع از ازدواج دختر جوان شد

این بیماری تراژیک، درماتوگرافی نامیده می شود. اگر پوست فرد مبتلا به بیماری نادر درماتوگرافی لمس شده و یا خراش یابد، پوست ملتهب شده و این خراش ها به یک برآمدگی بزرگ مانند کهیر تبدیل می شود.

علت درماتوگرافی ناشناخته است و ممکن است این عارضه به علت یک واکنش آلرژیک باشد. لمس شدن پوست فرد مبتلا و کوچک ترین تحریک پوست او سبب آزاد شدن هیستامین شده و موجب می شود او علائم و نشانه هایی مانند قرمزی، تورم، جوش، خارش و... را تجربه کند که این علائم ممکن است طی 30 دقیقه از بین بروند و به ندرت، این علائم می تواند چندین ساعت تا چند روز ادامه یابد.

بیماری حساسی پوستی

این بیماری سبب بروز خلاقیت هایی در فرد بیمار شده و شخص بیمار با استفاده از فشار یک قلم یا با کشیدن انگشت بر روی پوست، می تواند نقشهایی مانند تاتو واقعی روی پوست خود ایجاد کند اما این خطوط تا سی دقیقه باقی می مانند. فرد مبتلا به این بیماری نادر باید تا حد امکان از عوامل ایجاد کننده آلرژی دوری نماید.

" زیباترین دختر جهان" که نمی تواند ازدواج کند + عکس

3.7229
این مطلب مفید بود ؟17158
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
2 نظر به ثبت رسیده است
لیلا1399-01-18
این حرف که نمیتونه ازدواج کنه قابل قبول نیست فقط شانس ازدواج کمه نه اینکه اصلا نتونه، اگر کسی پیدا بشه که واقعا دوستش داشته باشه با این شرایطش کنار میاد و باهاش ازدواج میکنه
694256
سجاد1400-02-29
بحث این نسیت که کسی دوستش نداره و این حرفا. بحث اینه که کسی نباید لمسش کنه چون این دختر آسیب میبینه نه کسی که لمسش کرده. در واقع ازدواج برای خود دختره بده نه برای همسرش.
31918
وبگردی