بهاره رهنما

رازهایی که در ازدواج دوم بهاره رهنما سربسته ماند!

تاریخ انتشار : 8 شهریور 1396کد مطلب : 55621تعداد نظرات : 5 نظر
خبرهای ازدواج جنجالی بهاره رهنما گویا تمامی ندارد و هنوز بعد از گذشت چهار روز از انتشار این خبر ماجراهای ازدواج دوم بهاره رهنما با امیرخسرو عباسی ادامه دار است.

معماهایی عجیب در ازدواج جنجالی بهاره رهنما

بهاره رهنما بانوی بازیگر که همسر سابق پیمان قاسمخانی بود بعد از جدایی از همسر اولش چند روز پیش مراسم ازدواجش با امیرخسرو عباسی مالک یک برند آرایشی بهداشتی را برگزار کرد و با انتشار عکس های مراسمش به گفته خودش تابو شکنی کرد اما ماجرای ازدواج او هنوز یکی از جنجالی ترین خبرهای این روزها است.

واکنش خویشاوندان بهاره رهنما به ازدواجش چه بود

انتشار خبر و عکس ازدواج دوم بهاره رهنما با فردی به نام امیرخسرو عباسی بیش از آن که هواداران این بازیگر را شگفت زده کند پرسشی را پیش روی آنها گذاشت درباره واکنش خویشاوندان و دوستانش نسبت به این ازدواج.
در میان خویشاوندان بهاره رهنما به غیر از پدر و مادرش که تصاویرشان در کنار عروس خانم منتشر شد، چهره هایی نظیر مهراب قاسم خانی و همسرش شقایق دهقان که اتفاقا در حوزه اظهارنظرهای اجتماعی فعالند و مهراب شان تقریبا درباره هر اتفاق پرهیاهویی موضع گیری می کند، هنوز هیچ واکنشی از خود نشان نداده اند.
عین این مسأله درباره پریا قاسم خانی فرزند بهاره از همسر اولش پیمان قاسم خانی صدق می کند. این دختر جوان هم تاکنون هیچ واکنشی به این ازدواج نشان نداده است؛ همین طور افرادی چون سروش صحت که در حلقه نزدیکترین دوستان بهاره بوده اند.
در این این بین البته سهوا یا عامدانه تصویری از حضور بهاره رهنما با لباس عروس در کنار شقایق دهقان در پشت صحنه نمایشی به نام «در چشمان تو اسب می دوید» به نام عکس شب عروسی منتشر شد که البته خیلی زود هم تکذیبیه پشت تکذیبیه رسید درباره عکس.

 بهاره رهنما

بهاره رهنما در کنار امیرخسرو عباسی همسر جدیدش

شقایق دهقان و همسرش این روزها در پاریس به سر می برند و مشغول گذران تعطیلات تابستانی اند! اما بعید است بخصوص با حضور فعال مهراب قاسمخانی در فضای مجازی از ازدواج دوم بهاره خبر نداشته باشند. پس چرا واکنش نشان نداده اند و حتی در حد یک پیام تبریک خشک و خالی نیز به استقبال این قضیه نرفته اند؟ احترام به پیمان دلیل این مسأله است؟ یا آن که ترجیح داده اند کلا بیخیال ماجرا شوند؟ همین پرسشها درباره عدم موضع گیری پریا هم وجود دارد.
بهاره رهنما چندی پیش اعلام کرده بود اگر پیمان همسر او نیست اما دوست سی ساله اوست و قدیمی ترین دوست او به شمار می رود؛ حالا سکوت سنگین حلقه اول از نزدیکان بهاره رهنما به ازدواج دوم وی نشان می دهد که حتی در سبک زندگی های غیرسنتی و در میان آنهایی که جزو به اصطلاح روشنفکران قلمداد می شوند نیز سایه سنتها و عرف بر روی تفکرات و رفتارشان به شدت سنگینی می کند.

رازهایی که در ازدواج دوم بهاره رهنما سربسته ماند!

3.4195
این مطلب مفید بود ؟13461
برگرفته از سینما ژورنال / م.ف
برچسب : بهاره رهنما
5 نظر به ثبت رسیده است
سحر1397-06-14
خوب کاری کرده
107
یک انسان1396-07-10
قضاوت فقط خدا
118
هموطن1396-06-31
این بیچاره مثل مهناز افشار، آزاده نامداری و نگار جواهریان که نیومده روی زندگی کسی دیگه آشیانوشو بسازه بلکه بعد از طلاق طبق شرع ازدواج کرده
4615
دختر ایرانی 1396-06-23
به پیمان چه بدی کرده بعد سه سال دوباره ازدواج کرده شماها چرا منقرض نمیشید مردا زن دارن زن دوم میگیرن چیزی نیست ولی یه زن که جدا شده دوباره ازدواج کنه میگید بد کرده متأسفم برای افکار پوسیده و زن ستیزتون
7616
دایی علی1396-06-20
به نظر من پیمان قاسم خانی خیلی باوجود وباعشق ترازاین بود که بهاره بخاد بخاطر یک اشتباه نکرده اینجوری سرشو بشکنه بعد گردو جیبش کنه کدوم مردی است زنشو حتی جداشده باشه راحت تحمل کنه کناردیگری بهاره بد کردی باپیمان
10141
وبگردی