صبا راد و مانی رهنما

عاشقانه های صبا راد برای مانی رهنما در سالگرد ازدواجشان+ عکس

تاریخ انتشار : 25 آذر 1397کد مطلب : 34484زمان مطالعه : 2 دقیقه
صبا راد مجری برنامه به خانه برمی گردیم صفحه اینستاگرامش را با انتشار دلنوشته ای عاشقانه برای سالگرد ازدواجش با مانی رهنما به روز کرد.

سالگرد ازدواج صبا راد و مانی رهنما

اردیبهشت ماه سال 96 بود که صبا راد مجری تلویزیون در کنسرت مانی رهنما دکلمه ای خواند و پس از پایان کنسرت با انتشار متنی در اینستاگرام به تعریف و تمجید از کنسرت پرداخت و مانی رهنما در پاسخ به او از عشق و دلبستگی گفت و همین موضوع باعث ایجاد ماجراهایی از ازدواج این دو هنرمند کشورمان شد.

حواشی پیرامون صبا راد و مانی رهنما ادامه داشت تا اینکه مانی رهنما با انتشار پستی به شایعات خاتمه داد و ازدواجشان را تایید کرد.

سالگرد ازدواج صبا راد با مانی رهنما خواننده کشورمان

صبا راد با انتشار عکسی دو نفره متنی عاشقانه برای سالگرد ازدواجشان نوشت.

صبا راد و مانی رهنما

سالگرد ازدواج مانی رهنما و صبا راد 

صبا راد با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :

بیست و چهارم آذر ماه نودوهفت... همین قدر محکم دستامو گرفتی و راهی زندگی مشترک شدیم...امروز در بین تمام مشغله ای که داشتیم به روزهایی که کنار هم گذروندیم فکر کردم...به گریه ها، به خنده ها،به روزای تلخ و شیرین زندگیمون،تلخ که میگم این توضیح رو بدم که با بودنت هر تلخی و سختی برام آسون میشه مانی جانم...به حرفهای امید بخش هرروزی که میگی و سرشار ازعشق میشم و از سختیها نمیترسم. همسرم ما هردو خسته از ناملایمات روزگار وقتی کنار هم قرار گرفتیم زندگی رو از دریچه ای دیدیم که زیبا و عاشقانه بود و هست...

ممنونم برای همه صبوری و لطف و مهرمدامت عزیزترینم...خدا رو برای داشتنت سپاسگزارم ... همسر عزیزم سالگرد ازدواجمون مبارک....

صبا راد و مانی رهنما

عکس دو نفره صبا راد و مانی رهنما

صبا راد با اجرای برنامه به خانه برمیگردیم در میان مخاطبان تلویزیون شناخته میشود و مانی رهنما از همان روزهایی که ترانه پرنده هم قفس هم خونه من را اجرا کرد به محبوبیت خاصی در دنیای موسیقی دست یافت و این روزها به همراه همسرش صبا راد اداره یک آموزشگاه موسیقی را برعهده دارد.

عکس های مانی رهنما و صبا راد

صبا راد و مانی رهنما

عکس عاشقانه صبا راد و مانی رهنما

صبا راد و مانی رهنما

ست کردن صبا راد و مانی رهنما با هم 

صبا راد

صبا راد مجری برنامه به خانه برمی گردیم

صبا راد و مانی رهنما

عکس جدید صبا راد و همسرش مانی رهنما

صبا راد و مانی رهنما

مانی رهنما در کنار همسرش صبا راد

عاشقانه های صبا راد برای مانی رهنما در سالگرد ازدواجشان+ عکس

3.416
این مطلب مفید بود ؟115
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی