داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی | دلیل ازدواج نکردن “داریوش فرضیایی”

تاریخ انتشار : 8 فروردین 1395کد مطلب : 28766تعداد نظرات : 8 نظر
“داریوش فرضیایی” مجری برنامه کودک با حضور در برنامه صفر صفر رضا رشیدپور از فضولی های مردم در شبکه های اجتماعی به شدت انتقاد کرد.

داریوش فرضیایی در برنامه صفر صفر

داریوش فرضیایی ضمن انتقاد از برخی سرک کشیدن های بی مبنا به حریم خصوصی هنرمندان در فضای مجازی، از پاسخ به سوال ازدواج نکردنش استفاده کرد و گفت مردم باید یاد بگیرند که در فضای مجازی، اخلاق را رعایت کنند.

داریوش فرضیایی که در برنامه «صفر صفر» با اجرای رشیدپور در شبکه سه حاضر شده بود از فضولی های مردم در شبکه های اجتماعی به شدت انتقاد کرد.

رضا رشیدپور در برنامه صفر صفر

گفتگوی رضا رشیدپور با داریوش فرضیایی در برنامه صفر صفر

در بخشی از این برنامه وقتی رضا رشید پور از او پرسید که سوال بینندگان این است که چرا عمو پورنگ ازدواج نمی کند؟ فرضیایی گفت:می توان به این سوال جواب ندهم؟ رشید پور گفت:حتما. و عمو پورنگ ادامه داد:مردم ما باید این را بدانند و یاد بگیرند که حریم خصوصی افراد متعلق به خودشان است. اینکه چرا تا امروز ازدواج نکرده ام مطمئنا دلایل شخصی دارد که نیاز نمی بینم به دیگران توضیح بدهم.

او در همین زمینه از برخوردهای بد برخی کاربران صفحات شخصی اش نیز انتقاد کرد و گفت:لطفا مردم قضاوت نکنند، اگر من مطلبی درباره اعتقادات شخصی و مذهبی می نویسم نباید بگویند داری ریا می کنی! قرار نیست که برخی سرک کشیدن ها به عنوان دغدغه مطرح شود و متوقع باشیم که من جواب هم بدهم! من می توانم مطلبی بنویسم، دیگران انتقاد کنند اما توهین نکنند! ما در فضای مجازی اگر نتوانیم اخلاق را رواج بدهیم در فضای واقعی که هیچ!

امیر محمد نیز که در نیمه این برنامه به استدیو آمد، از این برخوردهای توهین آمیز در فضای مجازی به شدت انتقاد کرد.

بنابراین گزارش، داریوش فرضیایی در خبش دیگری از این برنامه به خاطره دیدار با منوچهر نوذری برای حضور در صداوسیما اشاره کرد و گفت:برای اجرا، پیش منوچهر نوذری تست دادم، زمانی که نوذری از من تست گرفت به من گفت تو نمی توانی در کارت موفق شوی و مرا از اتاق خود بیرون کرد اما من همان زمان برگشتم و گفتم که من حرفی برای گفتن در کار خود دارم. او 10 سال بعد مرا برای برنامه «صندلی داغ» دعوت کرد و من آخرین مهمان بودم و انجا از این گفت که کار مرا دوست دارد.

داریوش فرضیایی ، دلیل ازدواج نکردن داریوش فرضیایی

3.8319
این مطلب مفید بود ؟24475
برگرفته از راوی پرس - /م
8 نظر به ثبت رسیده است
زهرا 1397-08-23
عمو جان دوستت دارم از طرف زهرا فا????????????
104
پورنگ1397-07-22
خوش به حال پورنگ که اینقد برادر زاده داره خخخخخ
117
نرمین یاسینی1397-04-10
عموجان مثل همیشه عالیییییییییی
171
نرمین یاسینی1397-03-19
عموپورنگ شمامهربان ترین عموی دنیاهستید با اینکه الان بیست وشش سالم هست هنوز شمادریادوخاطره ی ماجای دارید امیدوارم همچنان موفق وسرزنده به کارتان ادامه دهید
202
م س1396-06-13
همه بچه ها و حتی بزرگتر ها دوست دارن که عمو پورنگ را در لباس دامادی ببینند.وهمان طور که عمو پورنگ گفتن این زندگی شخصی خودشونه و ما نمیتونیم به جای کسی تصمیم بگیریم.به هرحال با آرزوی موفقیت روز افزون در تمام مراحل زندگی ایشان.
194
زهرا1395-02-07
هر انسانی توی زندگیش یک سری چیزهایی داره ک دلش نمیخواد بقیه بدونن و این کاملا طبیعیه ولی اینم طبیعیه ک رو زندگی ادمای محبوب بیشتر زوم میشه پس سوالاشونم از رو کنجکاویه ولی اگه کسی واقعا به چنین افرادی علاقه داره نباید فراتر از حدی ک خودشون مشخص کردن بره.قطعا اگه چیزی بود ک میشد بگن خودشون اعلام میکردن ک از دست این سولا راحت شن.من خودم از وقتی ک به دنیا اومدم با برنامه های عموپورنگ بزرگ شدم و بارها برام سوال شده ک چرا ازدواج نمیکنن و با اینکه بارها از صفحه های شخصیشون و سایت برنامه شون دیدن کردم هیچ وقت به عقایدشون توهین نکردم و سعی نکردم وارد زندگی شخصیشون بشم.امروزم خواستم یاد گذشته م بکنم ک این مطلبو دیدم.راستی یکم واسم دعا کنین با اینکه سیزده سالمه خیلی قاطی دنیای بزرگترا شدم.همین
299
اوا 1395-01-20
سلام من اوا 8 ساله از صفادشت.من برنامه های اقای داریوش فرضیایی را خیلی دوست دارم و هیچ وقت ترک نمی کنم و همیشه نگاه کنم.
275
فاطمه1400-11-16
عموی پورنگ یا همان داريوش فرضیایی بازی آن در هر نقشی عاليه من از کودکی تا الا که یازده سال دارم از برنامه های عمو پورنگ لذت میبرم
11
وبگردی