کاکتوس
کاکتوس گیاهی است که قابلیت های تزئینی و دکوری زیادی دارد, با ایده های بسیار ابتکاری میتوانید دکوری های فوق العاده زیبا بسازید.

استفاده از کاکتوس در دکوراسیون

کاکتوس به لحاظ آن که گیاه صبوری است و نیاز به مراقبت های چندانی ندارد معمولا در میان گیاهان آپارتمانی بسیار محبوب می باشد. اگر شما هم جز آن دسته افرادی هستید که به کاکتوس ها علاقه ی زیادی دارید با این مطلب از نمناک همراه باشید تا کاکتوس تزیینی در دکوراسیون منزل را بررسی کنیم .

گیاهان کاکتوس این روزها یکی از محبوب ترین گیاهان بین علاقمندان به گل و گیاه است و بیشتر افراد به نگهداری از آنها علاقمند هستند.

شاید دلیل این امر آن باشد که نگهداری کاکتوس ها ساده است و همچنین در هر جایی رشد کرده و به سرعت نیز تکثیر می شوند. شاید بتوان گفت یکی از ایده آل ترین گیاهانبرای افراد پرمشغله امروزی محسوب می شود چراکه در عین حال که به باغبانی علاقه دارند ولیوقت چندانی برای این کار ندارند.به محض آنکه شروع به کاشت کاکتوس ها کنید، صاحب چندین تا از آنها خواهید شد و می توانید از آنها حتی در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید که در این مطلب باایده های ابتکاری استفاده از آنها به عنوان یک آیتم دکوری آشنا خواهید شد:

 

اگر چند قطعه دایناسور اسباب بازی دارید که در گوشه و کنار خانه تان افتاده، آنها می توانند برای این کار مفید باشند. فقط باید از خالی بودن داخل آنها اطمینان حاصل کنید.

کاکتوس

کاکتوس با گلدان دایناسوری

 

شما می توانید قوری های معمولی را تبدیل به یک آیتم خیره کننده کنید!

کاکتوس

گلدان کاکتوس به شکل قوری

 

به راستی یک تلویزیون قدیمی و بدون استفاده به  وی می تواند میزبان خوبی برای کاکتوس ها باشد.

کاکتوس

گلدان کاکتوس به شکل تلوزیون

 

اگر کفش های قدیمی دارید که می خواهید از زودتر از شر آنها خلاص شوید، بهتر است این روش زیبا را امتحان کنید. کاکتوس ها را در کفش بکارید تا یک آیتم دکوری بانمک برای باغچه و تراس خود داشته باشید.

کاکتوس

کاکتوس در کفش پاشنه بلند

 

استفاده از ماشین های اسباب بازی نیز یکی از ایده های جالب برای کاشت کاکتوس ها داخل آن است.

کاکتوس

دکوری های جالب با کاکتوس

کاکتوس

استفاده های جالب از کاکتوس

 

این بار کارتن تخم مرغ را دور نریزید و آن را تبدیل به یک باغچه کوچک برای کاکتوس های خود کنید.

کاکتوس

دکوری های زیبا با کاکتوس 

 

دکوری های زیبا و متفاوت با استفاده از کاکتوس

517
این مطلب مفید بود ؟170
برگرفته از پرشین وی -/ح
برچسب : دکوری کاکتوس
وبگردی