استقلال

مشکل استقلال در ضربات نهایی

تاریخ انتشار : 30 مهر 1401کد مطلب : 68332تعداد نظرات : 1 نظر
یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان پایتخت در زدن ضربات نهایی مشکل دارند.

ایسنا:محمد نوری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره تساوی بدون گل آبی‌پوشان پایتخت مقابل آلومینیوم اراک در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد:استقلال حاکم مطلق زمین بود و از موقعیت‌های خود نتوانست استفاده کند. من از نیمکت استقلالی آلومینیوم تعجب می‌کنم که برای یک امتیاز آمده بود. در نیمه دوم به سید حسین حسینی فکر نکنم یک توپ هم رسیده باشد. تیم باید در زمین فوتبال بازی می‌کند. حواشی‌ای که در بازی درست شد فکر می‌کنم در این مدت فقط منحصر به استقلال بوده است. کاری که نیمکت آلومینیوم انجام داد چندی پیش برای استقلال هم توسط آقای ساپینتو پیش آمد اما این مربی از بازی اخراج شد. به نظر من استقلال مستحق سه امتیاز بازی بود اما تیم از فرصت‌های خود نتوانست استفاده کند و دروازه‌بان آلومینیوم هم روز خوبی داشت.

او با انتقاد به این مساله که آبی‌پوشان پایتخت در زدن ضربات نهایی دچار مشکل هستند، خاطرنشان کرد:استقلال در نیمه دوم مقابل آلومینیوم بهتر بازی کرد. تیم در فاز حمله عملکرد خوبی دارد و از بازیکنان با کیفیتی برخودار است اما نمی‌دانم چرا تیم در ضربات نهایی تمرکز لازم را ندارد. فکر می‌کنم نبودن ریکاردو ساپینتو کنار زمین تاثیرگذار بوده است. بازیکنان در ضربات آخر مشکل دارند و فکر می‌کنم بدشانسی یا نبود تمرکز از دلایل آن باشد. استقلال روند بهتری در این زمینه کسب خواهد کرد.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت گفت:من بازی تیم‌های دیگر را هم می‌بینم. فوتبال استقلال، فوتبال بسیار قدرتمندی است و نسبت به تیم‌های دیگر اختلاف قابل توجهی دارد. استقلال، فوتبال بهتری از سال گذشته بازی می‌کند. حضور هواداران باعث قوت قلب بازیکنان است و استقلال روز به روز بهتر می‌شود. در مستطیل سبز هیچ‌کس حریف استقلال نیست و این تیم در زمین حق خود را خواهد گرفت.

نوری در پایان گفت:در خط هافبک، همه بازیکنان به یک شکل بازی می‌کنند. فکر می‌کنم حضور یک بازیکن بازی‌ساز ضروری است و در بازی مقابل آلومینیوم هم توپ‌های ایده‌آلی به مهاجمان نرسید. امیدوارم در نیم فصل با حضور آقای فتح‌الله‌زاده شاهد ترکیدن چند بمب باشیم اگر یک مهاجمی به استقلال بیاید که مکمل بازیکنانی مثل محبی و قایدی باشد، اتفاقات خیلی بهتری به نظر فنی رخ خواهد داد. به نظر من اسقلال در نیم فصل به تقویت نیاز دارد.

انتهای پیام/م

مشکل استقلال در ضربات نهایی

53
این مطلب مفید بود ؟30
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی