اسدالله یکتا

اسدالله یکتا با چشمانی اشک آلود جشن تقدیر را ترک کرد

تاریخ انتشار : 27 مهر 1396کد مطلب : 58315تعداد نظرات : 1 نظر
در جشن تقدیر از پیشکسوتان و بدلکاران سینما نامی از اسدالله یکتا هنرمند پیشکسوت عرصه سینما برده نشد و این بازیگر پیشکسوت با چشمانی اشک آلود این مراسم را ترک کرد.

اشکهای اسدالله یکتا در جشن تقدیر از پیشکسوتان

جشن تقدیر از پیشکسوتان و بدلکاران سینمای ایران با حضور جمعی از اهالی رسانه و هنرمندان پیشکسوت برگزار شد و از تعدادی از هنرمندان این عرصه تقدیر به عمل آمد. در میان هنرمندان پیشکوت کشورمان صفر کشکولی جایزه و تقدیرنامه ای را از این جشن دریافت کرد و در این مراسم اعلام کرد که من شاگرد اسدالله یکتا و بقیه اساتید و بزرگانی که در سینما هستند، هستم.

اسدالله یکتا هنرمند پیشکسوت کشورمان یکی از افراد حاضر در این جمع بود که برخلاف تصورش نامی از او برای تقدیر از سالها حضور در دنیای سینما برده نشد و بغض در گلوی این مرد خوش اخلاق سینما نشست.

بغض اسدالله یکتا در جشن تقدیر شکست

در این مراسم که برای بزرگداشت و تقدیر از پیشکسوتان و بدلکاران سینمای ایران برگزار شده بود، از 18 نفر از هنرمندان این حوزه تجلیل شد اما نامی از اسدالله یکتا برده نشد و این هنرمند پیشکسوت کشورمان با چشمانی اشک آلود این مراسم را ترک کرد.

اسدالله یکتا

اسدالله یکتا در جشن تقدیر از پیشکسوتان سینما

حمید جبلی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:اسدالله یکتا با چشمانی اشک آلود، جشن تقدیر از پیشکسوتان سینما را در حالی ترک کرد که از وی هیچگونه تقدیری به عمل نیامد او در بیش از هشتاد فیلم سینمایی از سال 1340 بازی کرده است.

اسدالله یکتا

اسدالله یکتا بازیگر پیشکسوت کشورمان

احمد ایراندوست نیز با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:اسدالله یکتا باچشم های اشک آلود و دلی شکسته جشن تقدیر از پیشکسوتان سینما را وقتی از او تقدیر نشد ترک کرد. او بیش از 80 فیلم را در40 سال بازی کرده است...عمو اسدالله جایزه شما قلب تک تک ملت ایرانه و لبخندی که بر روی لبها نشاندی...

اسدالله یکتا

اسدالله یکتا بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

اسدالله یکتا با چشمانی اشک آلود جشن تقدیر را ترک کرد

4.719
این مطلب مفید بود ؟181
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
یلدا1396-07-28
میلیونها لایک دارین آقای یکتا...بی معرفتی بعضیا رو به پای ملت ایران ننویسین.شما روی سر همه ی ما جاداری.
00
وبگردی