اسم دختر و پسر

بیشترین اسم دختر و پسر انتخاب شده برای فرزندان تهرانی در سال 98

تاریخ انتشار : 7 مرداد 1398کد مطلب : 3498زمان مطالعه : 1 دقیقه
در گزارش سازمان ثبت احوال استان تهران بیشترین فراوانی اسم دختر و پسر در سه ماهه نخست سال 98 مشخص شد.

فراوانی اسم دختر و پسر تهرانی ها

ایسنا:در سه ماه نخست سال 98 در استان تهران نام های «امیرعلی» و «فاطمه» بیشترین فراوانی را در میان اسامی انتخاب شده داشتند. همچنین در این میان نام هایی چون سامیار،کارن، آراد، نیلا و سلین نیز میان تهرانی ها از محبوبیت برخوردار بودند. 

براساس گزارش های سازمان ثبت احوال استان تهران، در سه ماه نخست سال 98(فروردین،اردیبهشت،خرداد) برخی از نام های دخترانه و پسرانه بیشترین فراوانی را در میان اسامی دیگر داشتند.در فروردین ماه اسامی پسرانه به ترتیب امیرعلی، سامیار، امیرحسین، علی، امیرعباس، کیان ،محمدحسین، ماهان، کارن، آراد و اسامی دخترانه به ترتیب فاطمه، حلما، بهار، زهرا ،باران، مرسانا، آوا، نورا، هانا و ریحانه جزو بیشتر اسامی انتخابی بودند. 

در اردیبهشت ماه امسال نیز این اسامی مشابه فروردین ماه اما با کمی تفاوت بود؛ به طوری که برای پسران به ترتیب نام های امیرعلی، علی، سامیار، امیرحسین، آراد، کیان، آریا، امیرعباس، کارن، ماهان و برای دختران به ترتیب نام های فاطمه، حلما، مرسانا، آوا ،زهرا، بهار، هانا، باران، مهرسا و سلین اسامی دارای بیشترین فراوانی بودند. 

در خردادماه سال جاری نیز اسامی دارای بیشترین فراوانی برای پسران به ترتیب امیرعلی، علی، سامیار، امیرحسین، آریا، آراد ،امیرعباس، محمدحسین،حسین، کیان و اسامی برای دختران نیز فاطمه، حلما، زهرا، آوا ،مرسانا ،هانا، نفس، باران، مهرسا و نورا بود. 

انتهای پیام/م

بیشترین اسم دختر و پسر انتخاب شده برای فرزندان تهرانی در سال 98

3.4656
این مطلب مفید بود ؟442214
برچسب : انتخاب اسم
وبگردی