اسم عجيب غريب

عجیب و غریب ترین اسم نوزاد

کد مطلب : 39038تعداد نظرات : 3 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
آمار اسم های عجیب غریبی که خانواده ها برای بچه هایشن انتخاب میکنند رو به رشد است. در ادامه عجیب ترین اسم ها برای نوزادان را مشاهده میکنید.

انتخاب اسم عجیب برای نوزادان

واضح است هیچ پدر و مادری در هیچ برهه تاریخی، بعمد نام فرزندش را طوری انتخاب نکرده است که بعدها فرزندش را به دلیل همان نام مسخره کنند. درواقع، نیت همه پدر و مادرها برای انتخاب نام فرزندشان، انتخاب نامی نیک و زیبا بوده است، اما با گذر زمان، نام ها هم پوست می اندازد.

اسم عجیب غریب

نوزادانی با اسم های عجیب غریب

روزنامه میرور چاپ انگلستان لیستی از اسامی نوزادان را منتشر کرده است که بسیار عجیب به نظر می رسد و به گفته کارشناسان، اگر فرآیند نامگذاری کودکان به همین صورت پیش برود می بایست نگران بود.

در حالی که ماه گذشته لیست محبوب ترین نام های انگلیسی برای دختران و پسران منتشر شده بود، در لیست جدید کلماتی را مشاهده می کنید که هرگز تصور نمی کردید می توانند به عنوان نام برای افراد مورد استفاده قرار بگیرند.

اوایل امسال دادگاه ولز اعلام کرد جلوی مادری که قصد داشت نام فرزند خود را «سیانید» بذارد، گرفته است. اسید سیانید در اصل همان سیانور است که دسته ای از نیتریل ها محسوب می شود و از نظر شیمایی، جزء هیدروکربن های ازت دار است که می تواند برای بدن انسان بسیار مضر باشد.

در لیست جدید به نام های مجنون، گوژپشت و مار اشاره شد که مردم مالزی علاقه زیادی داشتند آنها را برای فرزند خود انتخاب کنند و البته دولت این کشور با ثبت نام های مذکور مخالفت کرد. بر اساس قوانین موجود همچنین گفته شد که والدین اجازه ندارند نام میوه ها، سبزیجات، حیوانات و رنگ ها را روی فرزندان خود بگذارند.

مردم کشور چین علاقه زیادی دارند @ را به عنوان نام برای فرزند خود برگزینند. تاکنون چندین گزارش در مورد تلاش والدین چینی برای ثبت این نام منتشر شده است که البته دولت چین اجازه نداده است شناسنامه با این نام ثبت شود.

چندی پیش در کشور مکزیک اعلام شد که والدین اجازه ندارند نام فرزندان خود را «فیسبوک» بگذارند. این خبر پس از آن اعلام شد که والدین مکزیکی علاقه زیادی به انتخاب نام مذکور داشتند.

از دیگر نام های عجیبی که والدین تمایل به ثبت آنها داشتند و البته دولت ها اجازه ثبت آنها را ندادند می توان به لوسیفِر، مافیای نترس، ملکه ویکتوریا، III، وِنِردی (در زبان ایتالیایی به معنی روز جمعه)، ، مِتالیکا و ... اشاره کرد.

عجیب و غریب ترین اسم نوزاد

2.6496
این مطلب مفید بود ؟262234
برگرفته از فارس -/ح
برچسب : انتخاب اسم
3 نظر به ثبت رسیده است
نفس1397-09-12
خیلی چرته واقعا که
6018
امیررضا1397-04-17
ونزدی یعنی چهارشنبه(wednesday)
6213
ناشناس1395-09-01
ونردی به معنای چهارشنبه است
3827
وبگردی