اعتبار در کار
داشتن اعتبار فردی در کار بسیار قابل اهمیت است زیرا فوایدی دارد که می تواند وجهه کاری شما را از این رو به آن رو کند به شما انگیزه می دهد همچنین اعتماد بنفس را تقویت می کند.

اعتبار در کار ؛ چرا معتبر بودن عامل اصلی موفقیت شغلی است؟

ترک دنیای مالی برای دنبال کردن مسیر کارآفرینی یک لحظه محوری، هیجان انگیز و ترسناک در زندگی من بود ، ثروت تنها چیزی بود که میشناختم، با این حال، در حالی که به عنوان یک کارمند امور مالی کار می کردم، احساس کردم چیزی از دست رفته است.

شکی نیست که تعداد کسر کردن، تجزیه و تحلیل صورتهای مالی و توسعه مدل های مالی مهارت های کمی من را ثابت کرده است، اما در طول زمان، این جنبه های کلیدی یکنواخت بود علاوه بر این، در حالیکه بودجه مالی خوبی داشتم، شخصا من را راضی نمیکرد- آیا واقعا در زندگی مردم تاثیر گذاشته ام؟

اعتبار در کسب و کار

همانطور که برخی از تحقیقات روحانی را انجام دادم متوجه شدم که کار در امور مالی من را قادر به بهره برداری از سمت خلاقانه من نمی کند و به طور مستقیم به دیگران کمک نمیکنم، که هر دو جنبه معتبری از من هستند بنابراین، می دانستم که چیزی تغییر کرده است.

چهار دلیل وجود دارد که چرا معتبر بودن می تواند به شما در موفقیت کمک کند.

کسب اعتبار

دلایل کسب اعتبار در کسب و کار

1. معتبر بودن می تواند به شما کمک کند تا کنار بروید:

در یک جهان به طور فزاینده ای مرتبط، آسان است که در یک گروه گرفتار شوید و سعی کنید به تقلید از آنچه که دیگران انجام می دهند رو بیاورید اما این موضوع همیشه جواب نمیدهد. چرا؟ از آنجا که به طور فزاینده ای دشوار است که نام تجاری دیگران، گزاره ارزش، موقعیت و استراتژی ها را کپی کنید.

تمام این عوامل در نهایت از تجربیات و سیستم های ارزش فرد یا سازمان حاصل می شود؛ هیچ دو نفر یا سازمان هایی یکسان نیستند.با تمرکز بر آنچه شما را منحصر به فرد می کند، به یاد ماندنی میشوید و ایستادگی خواهید کرد، که به نوبه خود افراد و تکالیف را برای شما جذب می کند و به شما کمک می کند تا موفق شوید .

افزایش اعتبار شغلی

2. معتبر بودن باعث می شود که روابط واقعی برقرار شود:

موفقیت حرفه ای در یک خلاء بسیار دشوار است همه ما به مردم نیاز داریم تا به ما کمک کنند و ما را تشویق کنند. این تنها با ایجاد روابط واقعی امکان پذیر است - به همین علت، چرا کسی به شما کمک می کند و شما به شخص دیگری براساس یک رابطه سطحی؟

برای مثال، روابط معتبر، که در آن هر دو طرف به طور واقعی در موفقیت یکدیگر قرار دارند، می توانند به افزایش فروش کمک کنند و فرصت های ارزشمندی کسب کنند که ممکن است در دسترس نباشد. علاوه بر این، من متوجه شدم که با اعتبار بیشتر، قابل دسترس تر و قابل اعتماد تر میشوید، که در مورد نام تجاری شخصی و موفقیت شغلی شما بسیار سودمند است.

اعتبار در کار

3. معتبر بودن انگیزه شما است:

با اعتبار بودن، شما به نقش ها و فرصت هایی که واقعا در مورد آن علاقمند هستید، کشیده میشوید و شما فعالانه به دنبال کارهایی هستید که برای شما مهم است. بنابراین، اگر شما با چالش ها و موانع مواجه شده اید، آنها شما را متوقف نخواهند کرد؛ برعکس، شما را به غلبه بر آنها و یافتن راه حل هدایت خواهد کرد.

این به نوبه خود موفقیت خواهد بود. برای من اعتماد به نفس من را تحریک کرد تا زندگی که به آن علاقه داشتم بدست بیاورم . علاوه بر این، چون من عاشق کارم هستم، چالشها واقعا من را تحریک می کنند چون فرصت های یادگیری هستند.

معتبر بودن در شغل

4. معتبر بودن شما را قادر می سازد که خود آگاه باشید:

با شناخت خود، خود آگاه میشوید این خود آگاهی به شما کمک خواهد کرد تا احساسات واقعی خود را کشف کنید و همچنین نقاط قوت و ضعف خود را درک کنید.این شناخت در پیشرفت کار حرفه ای شما تاثیر گذار خواهد بود و این تمرکز تمام انرژی شما را صرف موفقیت در حرفه تان می کند.

اعتبار کاری فردی

چطور اعتبار کسب کنیم؟

در این بخش از رازهای موفقیت شغلی در نمناک تیتر وار به 10 راهکار مفید برای افزایش اعتبار فردی در محیط کار اشاره می کنیم؛

  • قابل اعتماد باشید

  • ماهر باشید
  • وفادار باشید
  • رو راست باشید
  • به اصول پایبند باشید
  • با ثبات باشید
  • موثق باشید
  • بی ریا باشید
  • متواضع باشید
  • مسئولیت پذیر باشید 

کسب اعتبار فردی در حرفه کاری چگونه ما را به موفقیت می رساند؟

59
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /آ
وبگردی