افزایش نسبی دما

افزایش نسبی دما در سواحل دریای خزر تا پایان هفته

تاریخ انتشار : 31 شهریور 1400کد مطلب : 49876زمان مطالعه : 1 دقیقه
کارشناس هواشناسی گفت: پنجشنبه و جمعه در سواحل دریای خزر و اردبیل افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

باشگاه خبرنگاران جوان:صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی اظهار کرد:در سه روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و برخی نقاط هرمزگان، رشد ابر، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.

او با بیان اینکه امشب در استان های مازندران، گلستان و سمنان بارش پراکنده خواهیم داشت افزود:چهارشنبه بارش پراکنده در گیلان و مازندران پیش بینی می شود.

ضیائیان بیان کرد:روز های پنجشنبه، جمعه و شنبه رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد در گیلان و مازندران، گلستان، اردبیل، شمال آذربایجان غربی و شمال آذربایجان شرقی انتظار می رود.

او یادآور شد:روزهای پنجشنبه و جمعه در سواحل خزر و اردبیل افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

ضیائیان با بیان اینکه از روز جمعه تا یکشنبه در استان های ساحلی خزر کاهش دما ،رگبار باران، رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود افزود:دریای خزر در این مدت مواج است.

کارشناس هواشناسی اظهار کرد:در روز های پنجشنبه و جمعه در شمال غرب کشور وزش باد شدید خواهیم داشت و خلیج فارس هم در این مدت مواج خواهد بود.

او درباره آب و هوای تهران هم گفت:فردا آسمان تهران صاف و در بعد از ظهر قسمتی ابری خواهد بود و احتمال وزش باد شدید وجود دارد. بیشترین دمای پایتخت به 33 و کمترین آن به 22 درجه می رسد.

انتهای پیام/م

افزایش نسبی دما در سواحل دریای خزر تا پایان هفته

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : هواشناسی
وبگردی