افسون افشار
بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه خود را با انتشار خبر بازگشت افسون افشار بازیگر سریال دختران به ایران به روز کرد.

مروری بر کارنامه افسون افشار بازیگر سریال دختران

اگر از مخاطبان سریال های قدیمی تلویزیون باشید حتما سریال دختران به کارگردانی اصغر توسلی که سال 79 از شبکه پنج سیما پخش شد را دیده اید . ماجرای زندگی دانشجویی چند دختر جوان داستان این سریال را رقم زد و افسون افشار هم یکی از دختران دانشجوی این سریال بود.

افسون افشار یکی از بازیگران کم کار سینما و تلویزیون است که چند سالی است از دنیای هنر به دور است و خبری از زندگی شخصی او در دست نیست و همیشه به دور از حاشیه به زندگی اش ادامه داده است اما این بانوی هنرمند بعد از چند سال زندگی در خارج از کشور به ایران بازگشت.

خبر تازه بهنوش بختیاری از بازگشت افسون افشار به ایران

بهنوش بختیاری با انتشار پستی خبر از بازگشت افسون افشار بازیگر سینما و تلویزیون داد.

بهنوش بختیاری نوشت : افسون افشار دوست و همکار بیست سال پیش من بعد از مدتی به ایران بازگشته است....به اطلاع همکاران و دوستداران ایشون میرسونم که پیج اصلی ایشون همین است.

همین خبر بهنوش بختیاری بهانه ای شد تا با سر زدن به صفحه رسمی افسون افشار مروری بر فیلم های او داشته باشیم. افسون افشار بازیگری را از اوایل دهه هفتاد با تئاترهای دانشجویی آغاز کرد و بعد از چند سال کسب تجربه در دنیای نمایش با سریال خانواده رضایت به کارگردانی مازیار میری به تلویزیون آمد.

سریال دختران

آتنه فقیه نصیری ، سحر ولدبیگی ، حمیرا ریاضی و افسون افشار در سریال دختران

بازی در چند سریال تلویزیونی از افسون افشار چهره شناخته شده تری ساخت اما نقش آفرینی در سریال دختران به کارگردانی اصغر توسلی در سال 79 باعث شهرت و محبوبیت بیشتر او شد . بازی در نقش لیلی دختری شیرازی با لهجه شیرینی که داشت بیش از پیش به دل مخاطب نشست .

افسون افشار

نقش متفاوت افسون افشار در بچه های هور

بعد از بازی در سریال دختران ، افسون افشار در سریال های دیگری چون سیمای مدرسه ، روشنایی دشت ، نقش بر آب ، بچه های هور و پیله های پرواز ایفای نقش کرد اما باز هم آخرین کار او به کارگردانی حسین سهیلی زاده بیشتر به دل مخاطب نشست.

حسن جوهرچی و افسون افشار

زنده یاد حسن جوهرچی و افسون افشار در پیله های پرواز

افسون افشار در سریال پیله های پرواز بازیگر نقش دختر دایی تارا شخصیت اصلی قصه با بازی بهنوش طباطبایی بود .

افسون افشار بازیگر سریال دختران این روزها کجاست؟! + تصاویر

440
این مطلب مفید بود ؟328
منبع : صفحه افسون افشار / صفحه بهنوش بختیاری / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی