الناز شاکردوست
الناز شاکردوست اینستاگرامش را با انتشار تصویری از گریمش در فیلم سراسر شب به کارگردانی فرزاد موتمن و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی به روز کرد.

عکس جدید الناز شاکردوست در سراسر شب

الناز شاکردوست بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در فیلم جدید فرزاد موتمن در دو نقش متفاوت ظاهر شد. فیلم جدید فرزاد موتمن با عنوان سراسر شب از 12 مهرماه در تهران کلید خورد.

 الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در فیلم سراسر شب

الناز شاکردوست با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:بالاخره سراسر شب کلید خورد....

عاشقانه فیلمنامه این فیلم رو دوست میدارم و حالم خوب است ، بازی کردن در دو نقش کاملا متفاوت در فیلم فیلسوف فیلمساز محبوبم فرزاد موتمن...

فیلم سینمایی «سراسر شب» به کارگردانی فرزاد موتمن و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی از 12 مهرماه در تهران کلید خورد. الناز شاکردوست، امیر جعفری، مهدی سلطانی سروستانی و آزاده صمدی در سراسر شب از بازیگران این فیلم هستند .

سراسر شب دوازدهمین فیلم سینمایی فرزاد موتمن به شمار می آید که قرار است با برنامه ریزی صورت گرفته در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شود.

 الناز شاکردوست

الناز شاکردوست و سینا حجازی در فیلم سراسر شب

فیلم سراسر شب به نویسندگی مشترک زامیاد سعدوندیان و فرزاد موتمن یک درام معاصر است و در خلاصه داستانش آمده:مهتا برای یافتن ردی از داود مرادی که آخرین فرد مرتبط با خواهرش مریم، پیش از خواب طولانی مدتش بوده به محله زندگی داود می رود تا با یافتن پاسخی برای سوالاتش پیرامون اتفاقی که برای مریم افتاده پیدا کند، اما در این میان...

عکس جدید الناز شاکردوست در فیلم تازه فرزاد موتمن

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی