الهام حميدی و دوستانش
عکسی از حضور الهام حمیدی بازیگر زن سینما و تلویزیون همراه با دوستانش در یکی از رستوران های اصفهان را مشاهده کنید.

بازیگران و چهره های محبوب کشورمان به مناسبت های مختلف برای گذراندن اوقات سری به رستوران ها میزنند و لحظه های بیاد ماندنی را در کنار هم سپری می کنند الهام حمیدی نیز در سفری که به اصفهان داشت همراه با دوستانش در یکی از رستوران های اصفهان دورهم جمع شدند و عکسی از خود به یادگار گرفته اند و در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشته اند.

الهام حمیدی در اصفهان

الهام حمیدی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون که مردم او را با مسافری از هند میشناسند در عرصه بازیگری کارنامۀ درخشانی دارد وی تا به حال در معجزه ازدواج، کوی دامون، نقش سنگ، جوان امروز، مسافری از هند، باران عشق، خیلی دور خیلی نزدیک،زیر تیغ،مختارنامه،یوسف پیامبر،شوق پرواز و... ایفای نقش کرده است.
او به تازگی مشغول بازی در سریال «همه چیز آنجاست» به کارگردانی شهرام شاه حسینی است و نقش عروس خانواده را بازی میکند و همچنین در این کار مادر شدن را نیز تجربه میکند.

سریال «همه چیز آنجاست» که برای شبکه سه ساخته شده یک اثر اجتماعی خانوادگی است و به مشکلات روز خانواده ها می پردازد. سریال رئال و عادی است و اتفاقاتی در قصه آن وجود دارد که شاید برای همه خانواده ها پیش بیاید. چند خانواده در «همه چیز آنجاست» درگیر هستند والهام حمیدی نقش عروس یکی از آن ها را بازی می کند و امین زندگانی ایفای نقش همسر او را برعهده دارد.

عکس جدید الهام حمیدی


سریال همه چیز آنجاست،سریال نسبتا پر بازیگری است این سریال در 51 قسمت 41 دقیقه ایی برای شبکه سه تولید و پخش خواهد شد. طبق اعلام شبکه سه این سریال از شنبه 15 آذر 93 هر شب ساعت 21:45 روی آنتن می رود.

الهام حمیدی و دوستانش در اصفهان+عکس

3.321
این مطلب مفید بود ؟147
منبع : نمناک - / ل
برچسب : الهام حمیدی
وبگردی