امیر جعفری

امیر جعفری|امیر جعفری در سریال جیرانی مامور امنیتی میشود

تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1394کد مطلب : 14986زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیر جعفری در مجموعه تلویزیونی تعبیر وارونه یک رویا به کارگردانی فریدون جیرانی در نقش یک مامور امنیتی به ایفای نقش میپردازد.

تازه ترین سریال فریدون جیرانی با عنوان تعبیر وارونه یک رویا و با بازی متفاوت امیر جعفری این روزها در منطقه کاشانک تهران در حال تصویربرداری است.

امیر جعفری، فرهاد قائمیان و پانته آ بهرام از بازیگران اصلی این سریال هستند که هم اکنون در لوکیشن منزل ژاله موئد (پانته آ بهرام) در کاشانک واقع در اطراف کاخ نیاوران تهران مقابل دوربین می روند.
گروه تولیدی تعبیر وارونه یک رویا تا سه روز دیگر از لوکیشن کاشانک برای ادامه تصویربرداری به لوکیشن بیمارستان به عنوان محل کار ژاله موئد، به بیمارستان سینا می روند.
امیر جعفری
تدوین همزمان و صداگذاری سریال تعبیر وارونه یک رویا هم در حال انجام است و عباس عبدی نیز که آهنگسازی این پروژه را بر عهده دارد هم اکنون در اوکراین مراحل ضبط موسیقی این کار را به انجام می رساند.
مراحل تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی که در گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تولید می شود، تا اواخر خرداد ادامه دارد.
امیر جعفری
در خلاصه داستان این سریال آمده است:تعدادی از عوامل فریب خورده و جاسوسان خارجی در عملیاتی، یک دانشمند هسته ای ایران را به قصد انتقال به باکو برای بهره برداریهای جاسوسی و تبلیغاتی می ربایند اما بدلیل مجروح شدن این دانشمند، برنامه عملیات تغییر می کند و سرانجام با دستگیری و هلاکت جاسوسان، عملیات ناکام می ماند. از سویی با تدبیر نیروهای اطلاعاتی کشور، عوامل هدایت عملیات نیز فریب می خورند و ... .
 
امیر جعفری ، پانته آ بهرام ، فرهاد قائمیان ، داریوش ارجمند ، الهام کردا و فرزین صابونی از بازیگران سریال تعبیر وارونه یک رویا هستند. امیر جعفری نقش اصلی سریال یعنی مامور امنیتی ایرانی را بازی می کند و داریوش ارجمند نیز نقش یک کار شناس امنیتی و به نوعی مافوق جعفری را به عهده دارد. 

امیر جعفری ، امیر جعفری در سریال جیرانی مامور امنیتی میشود

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از ایسنا - / ک
برچسب : امیر جعفری
وبگردی