امیر جعفری

امیر جعفری صاحب مدال نقره و برنز شد

تاریخ انتشار : 27 خرداد 1401کد مطلب : 57993زمان مطالعه : 1 دقیقه
امیر جعفری نماینده وزنه برداری کشورمان در رقابت های آزاد قهرمانی آسیا و اقیانوسیه، موفق به کسب 2 مدال نقره و 2 نشان برنز شد.

مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مسابقات آزاد قهرمانی آسیا و اقیانوسیه وزنه برداری 2022 به میزبانی کشور کره جنوبی در حال برگزاری است و امروز جمعه بیست و هفتم خرداد ماه علی سیفی و امیر جعفری ملی پوشان دسته 65 کیلوگرم کشورمان به عنوان نمایندگان ایران به روی تخته رفتند.

علی سیفی در حرکت اول از مهار وزنه 177 کیلوگرمی بازماند. ملی پوش کشورمان همچنین در حرکت دوم نتوانست وزنه 177 کیلوگرمی بالای سر ببرد. نماینده وزنه برداری ایران در حرکت سوم خود نیز از مهار این وزنه بازماند.

امیر جعفری دیگر نماینده کشورمان در حرکت اول خود وزنه 187 کیلوگرمی را مهار کرد. او در دومین حرکت از مهار وزنه 195 کیلوگرمی بازماند. ملی پوش کشورمان در حرکت سوم خود وزنه 195 کیلوگرمی را بالای سر برد و توانست مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کند.

همچنین جعفری ملی پوش کشورمان در مجموع با رکورد 382 کیلوگرم توانست مدال برنز مجموع در قسمت مسابقات آسیا-اقیانوسیه و مسابقات آزاد را بدست آورد تا سومین روز رقابت ها با 2 نقره و 2 برنز برای تیم ملی کشورمان آغاز شود.

باتوجه به اینکه رقابت‌ها به صورت آزاد و آسیا_اقیانوسیه برگزار می شود، برای هر سری از رقابت‌ها 2 مدال برای انفرادی و مجموع اهدا می شود.

در ادامه مسابقات فردا، سامان رضی و علی اکبر غریب شاهی نماینده کشورمان در دسته 107 کیلوگرم و مهدی صیادی و احمد امین زاده در دسته 107+ کیلوگرم به مصاف حریفان خود می روند.

انتهای پیام/م

امیر جعفری صاحب مدال نقره و برنز شد

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی