امیر نوری

جراحی دیسک کمر امیر نوری توسط تیم پروفسور سمیعی

تاریخ انتشار : 16 آذر 1396کد مطلب : 60886زمان مطالعه : 1 دقیقه
جراحی پارگی دیسک کمر امیر نوری انجام شد و جمعی از بازیگران مانند علی صالحی ، علی مسعودی ، مجید صالحی و مهران غفوریان به عیادت این بازیگر طنز کشورمان رفتند.

حال امیر نوری خوب است

امیر نوری بازیگر طنزپرداز کشورمان که از مدتها پیش درگیر بیماری دیسک کمر بود دو روز پیش توسط تیم جراحی پروفسور سمیعی تحت عمل جراحی پارگی دیسک کمر قرار گرفت.

 امیر نوری

علی مسعودی و علی صالحی به عیادت امیر نوری رفتند

سیدعلی صالحی، بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از امیر نوری روی تخت بیمارستان در صفحه اینستاگرامش نوشت:خدا رو شکر امیر بعد از عمل موفقیت آمیز جراحی دیسک کمرش در کنار دوستان صمیمیش که به ملاقاتش اومدن خوب و سلامت، با آرزوی سلامتی برای امیر و همه بیماران.

امیر نوری

جراحی پارگی دیسک کمر امیر نوری

امیر نوری از سال 1372 و زمانی که نه ساله بود بازیگر شد اما بینندگان تلویزیونی او را در سال 1380 و با سریال یادداشت های کودکی و پس از با بدون شرح می شناسند. امیر نوری که سال گذشته نیز دچار عارضه سینوس پایلونیدال(بازگشت مو به کمر) شده بود و عمل جراحی را تجربه کرده بود اردیبهشت ماه امسال نیز تحت عمل جراحی قرار گرفت.

امیر نوری

مجید صالحی و علی صالحی به عیادت امیر نوری رفتند

مهران غفوریان دیگر بازیگر طناز کشورمان نیز به عیادت امیر نوری رفت اما با سبکی کاملا متفاوت . امیر نوری با انتشار ویدئویی از حضور مهران غفوریان در بیمارستان نوشت :دوستان حداقل از ساعت 1 تا 5 بامداد نیاید ملاقات مرسی....  مهران غفوریان نیمه های شب در بیمارستان حاضر شده و فیلمی با امیر نوری گرفته است که در ادامه مشاهده میکنید.

عیادت عجیب مهران غفوریان از امیر نوری

جراحی دیسک کمر امیر نوری توسط تیم پروفسور سمیعی

4.624
این مطلب مفید بود ؟222
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی