انتخاب رشته کنکور

فردا آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور 1402

تاریخ انتشار : 5 شهریور 1402کد مطلب : 5173زمان مطالعه : 1 دقیقه
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از پایان مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1402 در روز دوشنبه 6 شهریور ماه خبر داد.

مهر:دکتر علیرضا کریمیان با بیان اینکه انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری از 31 مرداد ماه آغاز شده و پس از تمدید تا 6 شهریور ماه ادامه دارد، گفت:تاکنون بیش از 370 هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته نسبت به انتخاب رشته در آزمون سراسری اقدام کرده‌اند.

وی تاکید کرد:سایر داوطلبان مجاز به انتخاب رشته لازم است در اسرع وقت به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه و نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

کریمیان با اشاره به ضرورت مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته، اطلاعیه‌ها و به خصوص دو اطلاعیه صادر شده در مورد اصلاحات دفترچه‌های انتخاب رشته، گفت:به داوطلبان توصیه می‌شود به منظور انتخاب رشته بهینه از سامانه انتخاب رشته مجازی به نشانی https://sanjesh.org/fa-IR/sanjesh/4936/news/view/14591/10753 بهره‌برداری کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد:داوطلبان پس از انتخاب رشته و تأیید نهایی کدرشته‌های انتخابی، شماره 15 رقمی به عنوان رسید انتخاب رشته دریافت می‌کنند و داوطلبانی که قبلاً انتخاب رشته کرده‌اند در صورت تمایل در فرصت باقیمانده می‌توانند نسبت به مشاهده و ویرایش فرم انتخاب رشته اقدام کنند.

انتهای پیام/م

فردا آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور 1402

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : کنکور
وبگردی