ارسلان قاسمی

انتقاد شدید پدر ارسلان قاسمی

کد مطلب : 12489زمان مطالعه : 1 دقیقه
هکرها هیچ گاه بیکار ننشسته و این بار صفحه شخصی ارسلان قاسمی را مورد تهاجم قرار داده اند. با انتشار تصاویر منشوری از ارسلان قاسمی، پدر وی انتقاد زیادی به این افراد داشته که در ادامه می خوانید.

 با انتشار تصاویر جدید از ارسلان قاسمی بازیگر جوان سینما و تلویزیون موجی از انتقادات به سوی صفحات اجتماعی وی سرازیر شد.در حالیکه این تصاویر بعد از هک شدن صفحه  ارسلان قاسمی به اشتراک گذاشته شده بود.

به همین منظور پدر ارسلان قاسمی ، اقای احمد قاسمی درباره این موضوع گفت: متاسفانه محبوبیت فرزندم را نشانه گرفته اند و قصد سواستفاده از این موضوع را دارند.

ارسلان قاسمی
 
احمد قاسمی پدر ارسلان قاسمی بازیگر تلویزیون وسینما از شناسایی هکر پیچ صفحه شبکه اجتماعی این بازیگر داد و توضیح داد:متاسفانه بعضی افراد از نام پسرم سو استفاده می کنند که بعنوان نمونه می توان صفحات مختلفی که در شبکه های گوناگون اجتماعی وجود دارد، نشان داد. 
امیدوارم که به حریم شخصی افراد در هر جایگاهی که صاحب منصب هستند، احترام گذاشته شود.
 احمد قاسمی افزود:رد کسی که پیچ اینستاگرام ارسلان قاسمی را هک کرده، پیدا کردیم و ظرف چند روز آینده پلیس فتا وی را دستگیر خواهد کرد. متاسفانه چند روزی است که هوش و حواس پسرم و خانواده درگیر این اتفاق است که امیدوارم هرچه سریعتر با دستگیری وی این مسئله خاتمه پیدا کند.
 همچنین پدر ارسلان قاسمی راجع به نوشته هایی که در بدن این بازیگر مشاهده می شد، عنوان کرد:این نوشته ها همگی فتوشاپ هستند و هیچکدام  از این نوشته در بدن فرزندم وجود ندارد، می خواهند با نشان دادن این تصاویر محبوبیت این بازیگر جوان را در دل مردم زیر سوال ببرند، امیدوارم که در آینده دیگر شاهد اینگونه مسائل نباشیم.
 

انتقاد شدید پدر ارسلان قاسمی

4.1456
این مطلب مفید بود ؟37383
برگرفته از خبرگزاری دانشجو-/ف
وبگردی