انداختن حلقه
برخی از ما، سعی بر این داریم تا انگشتر را در انگشت های مختلف خود قرار دهیم. اما این در حالی است که انداختن انگشتر در هر انگشت، شخصیت شناسی مختلفی دارد.

معنی انداختن حلقه در هر انگشت دست

بحث جالب شخصیت شناسی، گسترده تر از تصور شماست و حرفه ای های این حوزه از ریزترین رفتارهای شما میتوانند پس به شخصیت شما ببریند. البته خارج از بحث سرگرمی، این دسته شخصیت شناسی ها ریشه در گذشته و باورهای قدیمی بسیاری از کشورها نیز دارد.

یکی از موضوعات این دسته مطالب، انگشتری است که به شکل عادی در دست میکنید و انتخاب انگشت برای میزبانی از این انگشتر کاملا سلیقه ای است و هیچ فلسفه ی خاصی برایتان شاید نداشته باشد ولی جالب است بدانید که بخشی از شخصیت شما را فاش میکند. انداختن حلقه در هر یک از انگشتان دست، معنای خاصی دارد که در ادامه به بررسی این موضوع در این بخش از نمناک خواهیم پرداخت.

فکر کردن

انگشت حلقه

در طالع بینی به انگشت حلقه، آپولو می گویند که آپولو الهه آفتاب است و این امکان را به شما می دهد که تبدیل به آفتاب درخشانی از نبوغ و خلاقیت شوید. اگر می خواهید در کارهای مختلف خلاقیت و نبوغ داشته باشید، انگشتر را در انگشت حلقه بیاندازید.

بسیاری از افراد حلقه خود را در انگشت چهارم دست چپ که به آن انگشت حلقه می گویند، می اندازند اما در بسیاری از کشورها انداختن حلقه در دست راست هم مرسوم است. دلیل انداختن حلقه ازدواج در انگشت چهارم دست چپ این است که از این انگشت رگ مخصوصی می گذرد و مستقیما به قلب وارد می شود که این رگ را رگ عشق می گویند. افرادی که رابطه جدی با یکدیگر برقرار کرده و افرادی که می خواهند نشان دهند که پای عشق شان می ایستند، حلقه را در انگشت چهارم خود می اندازند. این افراد بسیار احساسی و وفادار هستند و توانایی تدریس را بهتر از دیگران دارند و به خوبی مشکلات دیگران را حل و فصل می کنند.

معنی انداختن حلقه

انگشت شست

برخی افراد انگشتر یا حلقه خود را در انگشت شصت خود می اندازند، این افراد آرزوهای بزرگ دارند و به دنبال ثروت هستند. این افراد بسیار شکاکند وبا خودشان درگیرند و در تردید به سر می برند. نام انگشت شست در زبان انگلیسی برگرفته از نام یک الهه یونانی است چون این انگشت با وجود اینکه دورتر از انگشت های دیگر قرار دارد، انگشتی مهم و سرنوشت ساز است.

این انگشت، نماد آرامش و هماهنگی درونی وجود شماست که برای هماهنگی درونی و شخصی شما تلاش می کند. خانم هایی که حلقه شان را در شست چپ شان می اندازند، لجباز و عصبانی بوده و ویژگی های اخلاقی مردانه دارند.

در آسیا، انگشتر شست اغلب در شست دست چپ به عنوان محافظ بعد از خارج شدن تیر از کمان انداخته می شد. بعدها انداختن انگشتر در این انگشت به معنای شجاعت و جایگاه رفیع اجتماعی فرد بود.

انداختن حلقه

انگشت وسط

انگشت وسط نماد سیاره ی زحل است که برخی از افراد با انداختن حلقه در انگشت وسط خود، نشان می دهند که افرادی متعادل، مسئولیت پذیر و زیباپسند هستند. انداختن انگشتر یا حلقه در انگشت وسط این را می رساند که شما فردی هستید که مدام خودتان را تجزیه تحلیل می کنید و دوست دارید شخصیت خود را بهبود دهید.

این افراد به عقیده روانشناسان به دنبال جلب توجه اند و دوست دارند در مرکز توجه دیگران قرار گیرند.حلقه استیل بهترین نوع حلقه برای انداختن به انگشت وسط است زیرا انگشت وسط در ستاره شناسی، نمادی از سیاره زحل است و فلز مخصوص آن خاکستری است.

وظیفه ایجاد هماهنگی و تعادل میان راست و دروغ، خیر و شر بر عهده بلندترین انگشت یعنی انگشت وسط شماست. انداختن انگشتر در انگشت وسط یا زحل به شما کمک می کند تا بتوانید بین بخش ها و ابعاد مختلف زندگی تان هماهنگی به وجود بیاورید.

شخصیت شناسی حلقه

انگشت کوچک

انگشت کوچک قدرت تنظیم روابط شما با محیط و آدم های اطراف تان را دارد. اگر احساس می کنید در روابط بیرونی خود با دیگران و درواقع معاشرت های تان، چه معاشرت های خانوادگی و چه دوستانه دچار مشکل شده اید، انگشتر یا حلقه تان را در انگشت کوچک خود بیاندازید. چینی ها معتقدند افرادی که حلقه خود را در انگشت کوچک خود می اندازند، توانایی درک بالایی دارند و همراه خوبی هستند و شریک خوبی در زندگی و دوست با وفایی در زندگی هستند.

در علم ستاره شناسی این انگشت نماد سیاره عطارد می باشد. اگر حلقه خود را در انگشت کوچک خود می اندازید، فردی سخن ور با رابطه اجتماعی بالا هستید که بسیار باهوش و ذکاوت هستید. اغلب افرادی که حلقه خود را در انگشت کوچک خود می اندازند، حافظه خوبی دارند و خاطرات را به دقت به یاد می آورند. آنها افرادی خلاق و با اعتماد به نفس بالا هستند.

انگشت کوچک

انگشت اشاره

قرار دادن انگشتر در انگشت اشاره، نشانه اعتماد به نفس، مدیریت و رهبری در بخش اجرایی از لحاظ روحی و روانی است پس از انگشتر در انگشت اشاره استفاده نمایید تا اعتماد به نفس شما را بالا رود و تسلط بیشتری بر زندگی خود، به خصوص بخش های عاطفی و روانی مثل ارتباط با دیگران داشته باشید.

انگشت اشاره در اختر شناسی سیاره مشتری است که نمادی از قدرت، رهبری و مالکیت است پس افرادی که حلقه خود را در انگشت اشاره می اندازند، دارای قدرت بوده یا مدیرند یا دوست دارند به این مقام برسند و از عزت نفس بالایی برخوردارند. حلقه ای از فلز قلع یا حلقه های نقره ای روشن برای این انگشت مناسب هستند. یهودیان حلقه خود را به انگشت اشاره می اندازند و برخی زوجین در نامزدی حلقه را به انگشت اشاره دست راست انداخته اما پس از ازدواج، آن را به دست چپ انتقال می دهند.

انگشت اشاره

دست چپ یا راست؟

اگر راست دست هستید، دست فعال یا دست دهنده ی شما دست راست و دست چپتان دست گیرنده یا غیرفعال شماست. اگر چپ دست هستید، دست فعال یا دست دهنده ی شما دست چپ و دست راست تان دست گیرنده یا غیرفعال شماست. انداختن انگشتر در دست غالب یا برتر به فرآیند افکار آگاهانه ی شما مربوط است و انداختن انگشتر در دست دیگر، به شخصیت شما ربط دارد. دست برتر یا غالب شما اغلب در نشان دادن بخش زیادی از شخصیت شما نسبت به دست دیگرتان، بارزتر و شاخص تر است.

شخصیت شناسی؛ حلقه و انگشتر رو کدوم انگشتت میندازی؟

4.4142
این مطلب مفید بود ؟12616
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن/ف.ن
وبگردی