فواید انزال مردان
انزال بالای 21 بار در ماه برای مردان می تواند فواید بسیار خوبی مانند جلوگیری از سرطان پروستات داشته باشد.

ضرورت ماهیانه 21 بار انزال مردان و فواید آن

اگر می دانید که تکرار مرتب و به اندازه “انزال مردان” چه فوایدی برای سلامتی جسمی و روحی آنها دارد پس ضروری است تا برای پیشگیری از ابتلا به سرطان های مردانه هم در این مورد اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مطالعات جدید در واقع چیزی جدی برای گفتن درباره فعالیت های جنسی و عشق بازی مردان دارد با انزال اغلب می توان به طور قابل توجهی خطر ابتلا به سرطان پروستات در مردان را کاهش داد.چه شرایطی لازم است؟ پاسخ را در این بخش از سلامت جنسی نمناک می خوانید.

فواید انزال مردان

فواید انزال مردان و تعداد آن در ماه

طبق تحقیقات اخیر از دانشگاه هاروارد، مردانی که هر ماه 21 یا بیشتر به اوج لذت می رسند می توانند احتمال وقوع سرطان پروستات را33 درصد کاهش دهند.

برای رسیدن به این یافته ها، محققان 31،925 مرد را مورد بررسی قرار دادند و پرسشنامه ای را در مورد این که چگونه اغلب عشق بازی می کنند طراحی کردند.سپس تیم مطالعه به مدت 18 سال شرکت کنندگان را مورد بررسی قرار داند تا بدانند چه دسته افرادی به سرطان پروستات مبتلا شدند.

انزال در مردان

این مردان در سه نقطه مختلف ارزیابی شدند:یک سال قبل از توزیع پرسشنامه، در دهه 20 ام، و دوباره در دهه 40 نتیجه مطالعه؟ هر چه میزان انزال بیشتر باشد سرطان پروستات کمتر اتفاق می افتد.

 درست است، این اولین مطالعه ای نیست که نشان می دهد ارتباط جنسی منظم می تواند به حفظ سلامت کمک کند. اما این اولین باری است که پژوهشگران به همراه مدرک واقعی به صحنه می آیند.علی رغم این مطالعه و تحقیقات دیگر، متخصصان هنوز کاملا مطمئن نیستند که چرا اوج لذت کلیدی برای سلامتی بهتر است.

بسیاری از پزشکان از جمله یان روان پزشک و مشاور جنسی در شهر نیویورک معتقدند که این ممکن است سموم مضر و باکتری ها را دفع کند که در غیر این صورت در پروستات ایجاد می شوند.انزال با همسر تنها راه کار نیست بلکه خود ارضایی هم تاثیر دارد.

تعداد انزال مردان

پزشکان می گویند علاوه بر جلوگیری از پروستات مزایای از قبیل آرامش و لذت را به همراه دارد و یک روش طبیعی برای تنظیم اضطراب است . البته، انجام آمیزش حداقل 21 بار در ماه قطعا روش مطمئنی برای جلوگیری از سرطان پروستات نیست.

همچنین توصیه می کنیم که رژیم غذایی گیاهی غنی از اسیدهای چرب امگا 3 و مصرف غذاهای قرمز مانند گوجه فرنگی که غنی در لیکوپن هستند و همچنین محصولات سویا توصیه می شود و همچنین معاینات پزشکی منظمی داشته باشید و ورزش را فراموش نکنید.  

مردانی که باید در ماه 21 بار انزال داشته باشند+ فواید

4132
این مطلب مفید بود ؟10527
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : health / بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن /آ
وبگردی