انسداد محور هراز

انسداد محور هزار در مسیر رفت و برگشت

تاریخ انتشار : 17 مهر 1399کد مطلب : 56671زمان مطالعه : 1 دقیقه
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها با اعلام جزییات محدودیت های ترافیکی جاده های شمالی در پایان هفته، گزارش داد: مسیر رفت و برگشت محور هزار تا اطلاع ثانوی مسدود است.

ایرنا: به اعلام مرکز مدیریت اطلاعات راه های کشور، آخرین وضعیت محورهای شمالی حکایت از مسدود شدن محور هراز در مسیر (رفت و برگشت) دارد. این مسیر تا اطلاع بعدی مسدود است.

بنا بر این گزارش، تردد روان در محور های چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) مشاهده می شود. ضمن این که محورهای چالوس، فیروزکوه، هراز، آزادراه قزوین-رشت دارای بارش باران و آزادراه تهران-شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

مرکز مدیریت اطلاعات راه های کشور در اطلاعیه دیگر اعلام کرد:براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

بنا بر این اطلاعیه، طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2252 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 8.3 درصد افزایش تردد را نشان می دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 14 درصد، اوج تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 الی 4 صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

انتهای پیام/م

انسداد محور هزار در مسیر رفت و برگشت

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : جاده هراز
وبگردی