انگشتر مردانه اسپرت
انگشتر های اسپرت مردانه و پسرانه امروزه مدل های استیل, نقره و با نگین مشکی مد شده اند که بسیاری از آقایان این انگشترها را با دستبند ست میکنند و استایل اسپرت شان را تکمیل میکنند.

مدل انگشتر اسپرت مردانه 2018

انگشترها پرطرفدارترین اکسسوری مردانه هستند که میتوان گفت همه آقایان به آن ها علاقه دارند, انگشترهای استیل و نقره امروزه برای آقایان مد شده اند که معمولا نگین مشکی دارند. انگشترهای اسپرت بیشتر جوان پسند هستند و با دستبند ست میشوند, اگر جزو آقایانی هستید که به اکسسوری ها علاقه دارید این مدل انگشترهای اسپرت مردانه را مشاهده کنید .

انگشتر مردانه اسپرت

مدل های جدید انگشتر مردانه اسپرت

انگشتر مردانه 2018

انگشتر مردانه 2018 اسپرت و شیک

همه آقایان باید حداقل یک انگشتر در دست شان داشته باشند, نمونه هایی از مدل انگشترهای مد روز و اسپرت مردانه را در این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده کنید و حتما یکی از آن ها برای خود بخرید. انگشترهای مردانه که استیل و نقره هستند بین آقایان جوان بیشترین طرفدار را دارند, مخصوصا انگشترهایی که نگین مشکی دارند زیرا سال 2018 انگشترهای نگین مشکی مد شده اند.

انگشتر نگین مشکی

مدل انگشتر نگین مشکی مردانه 

برای ست کردن انگشتر و دستبند مردانه از این تصاویر ایده بگیرید و نحوه ست کردن اکسسوری ها را یاد بگیرید. اگر از انگشتر و دستبندهای ست استفاده کنید بسیار جذاب تر است.

انگشتر پسرانه استیل

انگشتر پسرانه استیل مد روز

انگشتر نقره مردانه

ست انگشتر نقره و دستبند مردانه

انگشتر مردانه

جدیدترین مدل انگشتر مردانه 

انگشتر مردانه

انگشتر مردانه نقره اسپرت

مدل انگشتر مردانه اسپرت 2018 جوان پسند + تصاویر

3.527
این مطلب مفید بود ؟198
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : مدل انگشتر
وبگردی