اکران تگزاس 2

تگزاس 2 جایگزین فیلم توقیفی منوچهر هادی در اکران شد!

تاریخ انتشار : 28 فروردین 1398کد مطلب : 74251زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی تگزاس 2 به کارگردانی مسعود اطیابی از امروز 28 فروردین ماه در سینماهای کشور جایگزین فیلم توقیفی رحمان 1400 در اکران شد.

اکران تگزاس 2 به جای رحمان 1400

فیلم سینمایی تگزاس 2 به کارگردانی سیدمسعود اطیابی و تهیه کنندگی ابراهیم عامریان از امروز 28 فروردین ماه 98 اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد. بعد از جلوگیری از اکران فیلم رحمان 1400 این فیلم سینمایی جایگزین فیلم توقیفی منوچهر هادی در سینماها شد.

تگزاس یکی از پرفروش ترین فیلم هایی بود که فروردین ماه سال گذشته اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد و با استقبال زیادی از سوی مردم مواجه شد.

آغاز اکران تگزاس 2 از امروز

پژمان جمشیدی بازیگر فیلم سینمایی تگزاس 2 با انتشار پستی خبر از اکران فیلمش در سینماهای کشور داد و به دلجویی از منوچهر هادی پرداخت.

اظهار تاسف برای توقیف رحمان 1400

خبر پژمان جمشیدی از اکران تگزاس 2 و اظهار تاسف برای توقیف رحمان 1400

پژمان جمشیدی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت : با این که تگزاس فیلمی است که براش بسیار زحمت کشیدم و میدونم هیچ نقشی در اتفاقات اخیر نداره و خودم هم برای اطمینان از بی تقصیری تگزاس و تهیه کننده محترمش ، با کارگردان عزیز فیلم توقیف شده و تهیه کننده محترمش حرف زدم و خیالم از این موضوع راحت شد ، اما باز دلم نیومد قبل از هر تبلیغی راجع به تگزاس این پست رو نذارم و ناراحتیمو نسبت به اتفاقی که به هر دلیلی بعد از حدود یک ماه اکران برای رحمان ١٤٠٠ افتاد اعلام و ابراز نکنم.

تگزاس 2

تگزاس 2 با پژمان جمشیدی و سام درخشانی به سینماها می آید

تگزاس فیلمی به نویسندگی بابک و میثم کایدان بود که فروردین ماه سال گذشته با استقبال خوبی در سینماهای کشور روبرو شد و همین امر منجر به ساخت قسمت دوم این فیلم سینمایی شد.

بازیگران فیلم سینمایی تگزاس 2

سام درخشانی ، مهدی هاشمی و پژمان جمشیدی در تگزاس 2

مهدی هاشمی، سام درخشانی، پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، گابریلا پتری، بهرنگ علوی، رضا ناجی، امید روحانی، آدریانو تولوزا، سهیل قنادان، تی آگو متوس و نادر سلیمانی بازیگران تگزاس 2 را تشکیل میدهند.

سام درخشانی و پژمان جمشیدی

سام درخشانی و پژمان جمشیدی در تگزاس

قسمت اول فیلم سینمایی تگزاس روایتی از داستان دو دوست با بازی پژمان جمشیدی و سام درخشانی بود که برای گرفتن اقامت برزیل دست به هرکاری میزدند و در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده بود :هیچوقت یه ایرانی رو تهدید نکن حتی تو تگزاس....

تگزاس 2 جایگزین فیلم توقیفی منوچهر هادی در اکران شد!

325
این مطلب مفید بود ؟1510
منبع : صفحه پژمان جمشیدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی