فیلم قصر شیرین
همزمان با آغاز دومین ماه تابستان برنامه اکران سینماها دچار تغییر شد و سه فیلم جدید از دوم مرداد اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکنند.

اکران فیلم هایی جدید در سینماها

اولین ماه تابستان رو به اتمام است و با آغاز دومین ماه این فصل سینماها جان دوباره ای میگیرند و با اکران فیلم هایی جدید مخاطبان شاهد نمایش آثار متنوعی در سینماها خواهند بود.

سه فیلم جدید از مردادماه 98 اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکنند و به همین بهانه مروری بر داستان و بازیگران و تصاویر این فیلم های سینمایی داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه ما باشید.

کدام فیلم ها مردادماه 98 به سینماها می آیند

با آغاز دومین ماه تابستان سه فیلم جدید قصر شیرین ، سرکوب و تپلی و من اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکنند.

فیلم قصر شیرین

قصر شیرین فیلمی به کارگردانی رضا میرکریمی و نویسندگی محسن قرایی و محمد داوودی است که برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و از چهارشنبه 2 مرداد 98 اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکند.

حامد بهداد

حامد بهداد با قصر شیرین در سینماها

قصر شیرین روایتی از داستان مردی است که در یک تصادف غیرعمد خانواده ای را به قتل می رساند و بعد از گذراندن دوران زندان به شهری دور از خانواده اش پناه میبرد اما مرگ مغزی همسرش او را مجبور به بازگشت میکند.

حامد بهداد

حامد بهداد و نیوشا علیپور در قصر شیرین

بازیگرانی چون حامد بهداد، محمد عسگری، ژیلا شاهی، اکبر آئین، آزاده نوبهار، محمد اشکان فر، یونا تدین، نیوشا علیپور، بابک لطفی و خواجه پاشا در فیلم قصر شیرین به ایفای نقش پرداختند.

فیلم سرکوب

سرکوب نخستین ساخته سینمایی رضا گوران است که از دوم مردادماه 98 اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکند.

بازیگران فیلم سرکوب

اکران فیلم سرکوب با باران کوثری و سارا بهرامی

سرکوب به تهیه کنندگی حبیب اسماعیلی و بازی بازیگرانی چون باران کوثری، سارا بهرامی، الهام کردا ، پردیس احمدیه، رویا افشار و جمشید هاشم پور داستانی اجتماعی را به تصویر میکشد.

فیلم تپلی و من

تپلی و من فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی حسین قناعت است که اکران خود را از روز چهارشنبه دوم مردادماه در سینماهای کشور آغاز میکند.

حسن معجونی

تپلی و من با حسن معجونی در سینماها

تپلی و من با ریتمی شاد روایتی از معضلات دوران نوجوانی را به تصویر میکشد و بازیگرانی چون حسن معجونی، میترا حجار، یوسف تیموری، سیروس گرجستانی، نادر سلیمانی و رامین ناصرنصیر، سامیار محمدی، مرتضی زارع، عباس محبوب و حسین پور اسماعیل در این فیلم به ایفای نقش پرداختند.

فیلم های جدیدی که مرداد 98 در سینماها اکران میشوند

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی