ایران خودرو

ایران خودرو برترین خودروساز کشور شد

تاریخ انتشار : 27 بهمن 1399کد مطلب : 57555زمان مطالعه : 1 دقیقه
گروه صنعتی ایران خودرو در سال مالی 98، بالاترین رتبه فروش در صنعت را در گروه وسایط نقلیه و قطعات خودرو به دست آورده است.

باشگاه خبرنگاران: شرکت ایران خودرو در بیست و سومین همایش شرکت های برتر ایران در مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، برترین رتبه کشور در گروه وسایط نقلیه و قطعات خودرو را از آن خود کرد.

گروه صنعتی ایران خودرو در سال مالی 98، بالاترین رتبه فروش در صنعت را در گروه وسایط نقلیه و قطعات خودرو به دست آورده است. همچنین، این خودروساز رتبه نهم فروش در میان 500 شرکت برتر ایرانی در سال مالی 98 را به خود اختصاص داده است.

این عنوان در حالی به دست آمده است که تحریم های ظالمانه و شیوع بیماری کرونا، شرایط تولید را با مشکلات و موانعی مواجه کرد، اما گروه صنعتی ایران خودرو با همراهی و همدلی شرکت های تامین کننده، بحران ها را به بهترین شکل مدیریت کرده و توانسته همچنان جایگاه خود را در میان خودروسازان کشور حفظ کند.

گفتنی است، بیست و سومین همایش شرکت های برتر ایران روز گذشته، با حضور محدود چند تن از مقامات کشوری و مدیران شرکت های برتر ایران و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سالن همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد که گروه صنعتی ایران خودرو همچون گذشته، در میان شرکت های خودرویی سرآمد شناخته شد. سازمان مدیریت صنعتی، هر ساله، 500 شرکت ایرانی را براساس 33 شاخص ارزیابی و رتبه بندی می کند.

انتهای پیام/م

 

ایران خودرو برترین خودروساز کشور شد

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : ایران خودرو
وبگردی