پیامک به مردان
بسیاری از خانم ها احساسات و علاقه خود به همسرشان را با ارسال یک پیامک نشان می دهند اما باید بدانند بعضی حرف‌ها را نباید با ارسال پیامک به مردان بگویند.

جملات اشتباه در پیامک به مردان

برخی از زنان سیاست جذب نمودن شوهر خود را دارند و حتی با فرستادن پیامک عاشقانه آنها را جذب خود می‌کنند اما برخی دیگر از زنان با فرستادن برخی از پیامک‌ها به جای آنکه مرد زندگیشان را بیشتر جذب کنند، او را فراری می‌دهند. در این مطلب از نمناک شما را با 7 پیامکی که هیچ مردی دوست ندارد دریافت کند، آشنا می‌کنیم.

پیامک به مردان

این پیامک‌ها را به مردان ارسال نکنید

پیامکی با عنوان "باید حرف بزنیم."

فرستادن این پیامک این مفهوم را می‌رساند که قرار است دریافت کننده پیام مورد سرزنش قرار بگیرد، در حالی که دقیقاً نمی داند قضیه چیست. فرستادن این پیامک برای مرد زندگیتان فقط شکنجه کردن اوست و موجب ایجاد حس عصبانیت و نا امیدی در او می‌شود.

درست است خانم‌ها وقتی مشکلی دارند مایلند همسرشان کار خود را ول کند و به امور آنها رسیدگی نماید اما بهتر است بدانید این پیام موجب عصبانیت مرد می‌شود در حالی که هنوز از قضیه مطلع نیست؛ پس به جای فرستادن این پیامک با او تماس بگیرید و یا برایش پیام صوتی بگذارید تا مشکل تان زودتر حل شود.

پیامک‌های تک کلمه‌ای

بسیاری از ما روزانه پیامک زیادی برای همسرمان می‌فرستیم و او را از اتفاقات روزانه با خبر می‌کنیم. اگر روزی نحوه پیامک زدن ما تغییر کند و پیام هایمان تبدیل به یک کلمه شود، برای همسرمان این هشدار را می‌دهد که ما رغبتی به فرستادن پیام نداریم و یا از او ناراحت هستیم بنابراین او می‌پندارد مسئله‌ای پیش آمده و در حالت هشدار قرار می‌گیرد و بی تاب و نگران می‌شود.

اشتباه پیامک

پیامک مربوط به خرید

فرستادن پیامک‌های مادی شاید برای شما ترفندی غیر مستقیم برای خرید کردن آقایان برای شماست اما باید بدانید مردان از این نوع پیامک‌ها بیزارند و بیشتر دوست دارند همسرشان رک و راست باشند و به جای "الان تو یه مغازه یه جفت کفش خوشگل دیدم" این درخواست را مستقیما "می خوام اون کفش‌ها رو برام بخری" داشته باشند. این پیامک باعث می‌شود مرد زندگیتان فکر کند که رابطه شما از حالت دوستی در آمده است و شما او را برای پولش می‌خواهید، پس او قطعاً فرار می‌کند.

پیامکی مانند "من حس می‌کنم دچار روزمرگی شده ایم."

اغلب آقایان دوست ندارند در مراحل اولیه آشنایی با کسی، این پیامک را دریافت کنند زیرا برایشان این پیام را دارد که "من در مورد رابطه مان مجدداً فکر می‌کنم". فرستادن این پیامک برای رابطه‌ای که پر از دست انداز است، بسیار وحشتناک است و او فکر می‌کند زندگیش روی لبه تیغ است و ممکن است از زندگی دور انداخته شود پس اگر روز خوبی نداشته اید، این پیامک را به او بدهید تا او بفهمد باید کاری کند که اوضاع بهتر شود.

ارسال پیامک به همسر

پیامک مربوط به دیدن نامزد قبلی

اگر همسر یا نامزدتان در گذشته نامزد قبلی داشته، گذشته‌ها را فراموش کنید و دیگر در مورد نامزد یا عشق قبلی تان حرفی نزنید. صحبت در مورد نامزد قبلی، اگر اتفاقی او را دیده باشید و یا او نامزدتان را فراموش نکرده باشد، باعث می‌شود که یک رابطه محکم، دچار نوسان شود و شانس شما را برای خوشبختی خراب می‌کند.

در هر پیامکی که نام مادرتان بیاید!

مردها دوست دارند در رابطه شان تمامی مشکلات را خود و همسرشان با یکدیگر حل کنند و دخالت خانواده‌ها را نمی پسندند؛ پس اگر درگیر مشکلات هستید و به او پیامک بزنید که مادرتان مسئله را حل کرده است، باید بگوییم او از این پیامک خوشش نمی آید.

والدین مشاورین خوبی هستند اما با تعیین حد و مرز، یعنی شما حد و مرزی را مشخص می‌کنید و والدینتان نباید از این مرزها عبور کنند و باید به آنها پایبند بمانند.

جذب شوهر

پیامکی با عنوان "نمی تونم بهت فکر نکنم."

در شروع روابط، مردان فکر می‌کنند که زنان در پی فریب و تور زدن آنها هستند و شناخت کافی از طرف مقابل خود ندارند. اگر در این زمان یا درست بعد از اولین ملاقات این پیامک را بفرستید باید بدانید اشتباه کرده اید و ممکن است او را فراری دهید.

اما اگر بعد از چند هفته از اولین ملاقاتتان این پیام را بفرستید، اشکالی ندارد. بهتر است بعد از اولین ملاقات، یک پیامک بیشتر ارسال نکنید و مثلاً بگویید:"شب خوبی بود و خوش گذشت. امیدوارم باز هم از این شب‌ها داشته باشیم." و بعد تا چند روز دیگر پیامکی نفرستید.

بعد از فرستادن این پیامک طرف مقابلتان به این امر پی می‌برد که تاثیر خوبی بر روی شما گذاشته است و می‌فهمد که شما به جز فکر کردن به او باید به زندگیتان نیز برسید و او می‌تواند بدون قرار گرفتن تحت فشار به افکار خود درباره شما نظم ببخشد.

این پیامک ها را به آقایان نفرستید چون مردان را آزار می دهد!

4.2298
این مطلب مفید بود ؟25345
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی