رکورد باد کردن تیوب لاستیک
تنگ فیهو نام یک مرد چینی است که توانست با بینی خود 12 تیوب پلاستیکی را باد کند و نام خود را در کتاب گینس ثبت کرد.

مردی که در آن واحد 12 تیوب لاستیک را پر از باد کرد!!

یکی از خبرهای جالبی که ما همیشه در جستجوی دیدن و شنیدن آن هستیم،خبرهایی مرتبط با گینس است که می توانیم انسان های منحصر بفرد را توسط آن بشناسیم.با این وجود می توان این رکوردها را پرطرفدار دانست.
روز گذشته خبرهایی جدید و مرتبط با رکوردهای گینس منتشر شد که یقینا برای شما اتفاقی بسیار غیرمعمولی خواهد بود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
رکورد باد کردن تیوب لاستیک در گینس

باد کردن تیوب لاستیک با سوراخ بینی

رکورد باد کردن تیوپ لاستیکی در کتاب گینس

آقای "تنگ فیهو" 43 ساله،برای رونمایی از استعداد غیر معمولی و بسیار جذاب خود در نهایت در روز گذشته در مقابل چشمان صدها نفر توانست استعداد شگفت انگیز و بی نظیر خود را به تماشاچیان نشان دهد و از همه مهم تر وی موفق به کسب رکورد گینس شود!.نحوه رکورددار شدن تنگ فیهو یقینا برای شما غیر قابل باور خواهد بود. تنگ فیهو روز گذشته در مقابل چشمان مخاطبان بسیار زیاد،موفق به باد کردن 12 تیوب شد که جالب است بدانید این اتفاق از طریق دهان نبوده و تنها از راه بینی بود که تنها 2دقیقه و 39 ثانیه به طول انجامید!!
این رکورد بسیار جالبی است که توانست در گینس راه پیدا کند و به گفته افراد حاضر در صحنه،تنگ فیهو قبل از شروع به باد کردن 12 تیوب اتومبیل ها به مدت 5 دقیقه نفس های عمیق می کشید.
جالب است بدانید که سال گذشته فردی به نام "نی یونگبینگ" تنها در مدت 20 دقیقه موفق به باد کردن 4 تایر از راه بینی خود شد که اینک با رکورد جدید تنگ فیهو ، تقریبا رکورد زنی او غیرمحال خواهد بود!

تیوب لاستیک ، رکورد گینس برای باد کردن تیوب لاستیک با بینی

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی