بازنشسته‌

خبر خوش برای بازنشسته‌های تامین اجتماعی

تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1401کد مطلب : 1129زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان تهران از افزایش مبلغ وام پرداختی به بازنشستگان این سازمان خبر داد.

مهر:علی دهقان‌کیا رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان تهران از افزایش مبلغ وام پرداختی به بازنشستگان این سازمان خبر داد و گفت:امسال تعداد بیشتری از بازنشستگان می‌توانند این وام را دریافت کنند.

او در مورد وام قرض‌الحسنه بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت:کانون عالی بازنشستگان پیگیری‌های لازم را برای افزایش مبلغ وام بازنشستگان این سازمان انجام داده است.

دهقان‌کیا با اشاره به اینکه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی چند روز قبل موافقت خود را با این افزایش اعلام کرده است، گفت:امیدواریم شرایط و اعتبار لازم برای پرداخت وام 10 میلیون تومانی به بازنشستگان هر چه زودتر مهیا شود.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی استان تهران ادامه داد:سال گذشته حدود 400 هزار نفر از بازنشستگان سراسر کشور وام 7 میلیون تومانی را دریافت کردند که البته پرداخت وام طی چند مرحله انجام شد و امسال قرار است علاوه بر افزایش مبلغ، شرایطی فراهم شود که تعداد بیشتری از بازنشستگان بتوانند این وام را دریافت کنند.

دهقان‌کیا همچنین در خصوص سفرهای زیارتی بازنشستگان اظهار داشت:با شیوع ویروس کرونا طرح اعزام زائران به سفرهای زیارتی و سیاحتی متوقف شده بود که این طرح مجدداً قرار است از سر گرفته شود.

به گفته وی، کانون عالی بازنشستگان پیگیری‌های لازم برای محقق شدن این طرح را هم انجام داده است.

انتهای پیام/م

خبر خوش برای بازنشسته‌های تامین اجتماعی

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برچسب : بازنشستگان
وبگردی