سامی یوسف و پدرش

بازگشت پدر سامی یوسف خواننده قدیمی به ایران + عکس

تاریخ انتشار : 6 مهر 1393کد مطلب : 8623زمان مطالعه : 2 دقیقه
بابک رادمنش ترانه سرا و ملودی ساز ایرانی پس از 3 دهه دوری از وطن به تهران بازگشت. فیروز برنجان با نام هنری بابک رادمنش پدر سامی یوسف خواننده میباشد.

فیروز برنجان با نام هنری بابک رادمنش ملودی ساز ، تنظیم کننده و ترانه سرایی که بعضا به خوانندگی نیز می پردازد ، مدتی است که جهت ادامه زندگی و فعالیت های موسیقایی در تهران ساکن شده است.
این موزسین قدیمی که سال 1362 با همراهی خانواده اش جهت ادامه فعالیت های هنری به خارج از کشور مهاجرت نمود طی سه دهه اخیر مقیم کشورهای انگلستان و امارات متحده عربی بوده است و با نام هنری بابک رادمنش با خواننده های ایرانی خارج از کشور همکاری پررنگی داشته است.

بابک رادمنش 

پدر سامی یوسف

گفتنی است ، برنجان این روزها در استدیویی در تهران در مقام ملودی ساز ، تنظیم کننده و ترانه سرا در حال همکاری با برخی خواننده های مجاز داخلی است.
به گزارش موسیقی 2002 از جمله خواننده هایی که این روزها با فیروز برنجان همکاری می کنند می توان به اسامی:مجید رضا زاده ، سینا بهداد ، عرفان شرقی ، رامین شمس ، و … اشاره نمود. در این راستا ، برخی از این قطعات تازه از طریق صدا و سیما نیز در حال پخش می باشند.

 فیروز برنجان

بابک رادمنش

همچنین فیروز برنجان قصد دارد برای نخستین بارآلبومی مجاز حاوی آثاری با صدای خود را روانه بازار موسیقی کشور کند. اگر چه طی چهار دهه اخیر در مقاطعی قطعاتی را اجرا کرده بود ولی هرگز آلبومی با صدای خود تا به امروز منتشر نساخته است.
او پدر سامی یوسف خواننده مشهور ایرانی الاصل است که به تازگی تازه ترین آلبومش هم روانه بازار شده است.
اسم اصلی سامی یوسف، سیامک برنجان است که نوازنده تخصصی هفت ساز از ادوات موسیقی است و ازجمله کسانی است که موسیقی را به صورت آکادمیک و علمی آموزش دیده است.
شاید برایتان جالب باشد که آهنگساز قطعه پرطرفدار خلبانان، ملوانان که از آهنگ های قدیمی و انقلابی است پدر سامی یوسف است.

بازگشت پدر سامی یوسف خواننده قدیمی به ایران + عکس

4.790
این مطلب مفید بود ؟855
برگرفته از جام جم نوا - / ک
وبگردی