بازی انگلیس و بلژیک
آیو اسپرت شما را به دیدن بازی انگلیس و بلژیک برای رقم زدن لحظه هایی پر از هیجان و حساسیت دعوت می نمایید.

رپورتاژ آگهی : پخش زنده بازی انگلیس و بلژیک، متفاوت تر از همه بازی های مرحله گروهی

پخش زنده بازی انگلیس و بلژیک آخرین بازی حساس مرحله گروهی جام جهانی 2018 را با کیفیت HD، ترافیک اینترنت رایگان و گزارش جذاب و هیجان انگیز در تلویزیون اینترنتی آیو اسپرت تماشا کنید.

تیم ملی انگلستان که تا به این جای جام جهانی 2018 روسیه به معنای واقعی عالی عمل کرده هنوز با یک محک جدی رو به رو نشده است، چرا که از ابتدا و همچنین روی کاغذ نیز صعود انگلیس و بلژیک از این گروه تقریبا قطعی بود اما این که هر دو تیم توانسته اند در دو بازی ابتدایی شان 8 گل به ثمر برسانند مسئله ای است که نمی توان به سادگی از آن گذشت، به خصوص در مورد بلژیک که در هر دو بازی اول خود با صلابت و قدرت، حریفان را شکست داد.

واقعا اگر می خواهیم عیار تیم ملی انگلیس و بلژیک را به دست بیاوریم باید به بازی آخر آن ها در مرحله گروهی نگاه کنیم هر چند که با توجه به این که صعود هر دو قطعی شده است شاید دو تیم، خودشان را برای زدن گل های بیش تر به آب و آتش نزنند اما در مجموع پیروزی در این دیدار، مهم است چرا که تکلیف بازی مرحله بعدی را روشن می کند به خصوص برای انگلیسی ها که استاد حذف شدن در مراحل ابتدایی حذفی جام جهانی هستند و از سال 1966 که قهرمانی را به دست آوردند به غیر از جام جهانی 1990 در هیچ جام دیگری نتوانسته اند از مرحله یک چهارم نهایی بالاتر بروند. برای بلژیکی ها هم که بسیاری به صدر جدول رتبه بندی فیفا رسیدن آن ها را مسخره می کردند مهم است که خودشان را اثبات کنند، به مرحله بالاتر بروند و توانمندی های خودشان را نشان دهند.

جام جهانی 2018

با توجه به برنامه بازی های آخر مرحله گروهی جام جهانی می توان گفت که بازی انگلیس و بلژیک آخرین بازی حساس مرحله گروهی است که هر چند در آن رقابتی برای صعود وجود ندارد و هر دو تیم صعود خود را قطعی کرده اند اما باز هم به دلیل قدرت تیم ها، بازی جذابی است و شما می توانید پخش زنده بازی انگلیس و بلژیک را به صورت اینترنتی از شبکه تلویزیونی اینترنتی آیو اسپرت تماشا کنید.

اگر تا به امروز تجربه تماشای رقابت های جام جهانی از شبکه تلویزیونی اینترنتی آیو اسپرت را نداشته اید باید این نکته را یادآور شویم که پخش زنده بازی های جام جهانی در شبکه تلویزیونی آیو اسپرت در قالب برنامه ای به نام «زابیواکا» با اجرای علی انصاریان و مجید یاسر صورت می گیرد که برای کاربران همراه اول، آسیاتک، های وب، پارس آنلاین، صبانت، گروه اینترنتی فن آوا، TD-LTE مبین نت، مخابرات گیلان، قم و مرکزی ترافیک اینترنت تماشای آن رایگان و برای کاربران ایرانسل، شاتل، رایتل و شرکت مخابرات ایران نیم بها است.

فردا هم برای پیوستن به آیواسپرت دیر است! همین امروز به خانواده کاربران این رسانه تعاملی ورزشی بپیوندید و پخش زنده بازی انگلیس و بلژیک را از آیو اسپرت ببنید، چرا که یک قرعه کشی هیجان انگیز برای کاربران آیو در نظر گرفته شده که تا پایان تیرماه بتوانند شانس خودشان را به منظور به دست آوردن یک دستگاه خودرو شاسی بلند Tiggo5 امتحان کنند که برای اطلاع در مورد چگونگی شرکت در این قرعه کشی و به دست آوردن امتیازات لازم می توانید به وب سایت آیو مراجعه کنید.

بازی انگلیس و بلژیک فوق العاده جذاب و دیدنی را زنده ببینید

54
این مطلب مفید بود ؟40
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی