بازیگر سریال مینو

سلمان فرخنده بازیگر سریال مینو کیست + زمان پخش آخرین قسمت

تاریخ انتشار : 22 دی 1397کد مطلب : 41100زمان مطالعه : 2 دقیقه
سلمان فرخنده بازیگر نقش عماد در سریال مینو است که به گفته مردم و اطرافیانش شباهت هایی به زنده یاد خسرو شکیبایی دارد.

سلمان فرخنده بازیگر سریال مینو را بهتر بشناسید

سریال مینو به کارگردانی امیرمهدی پوروزیری و تهیه کنندگی مهدی همایونفر این روزها در حال رسیدن به ایستگاه پایانی است و تا روز دوشنبه 24 دی پخش این سریال پرطرفدار به پایان میرسد. سلمان فرخنده یکی از بازیگران سریال مینو است که در نقشی اصلی جلوی دوربین رفت.

سریال عاشقانه مینو با روایتی از دوران جنگ با حضور سه بازیگر اصلی عباس غزالی ، مهدیه نساج و سلمان فرخنده جلوی دوربین رفت و توانست نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند.

رفاقت سلمان فرخنده با پسر زنده یاد خسرو شکیبایی

سلمان فرخنده بازیگر نقش عماد در سریال مینو است که در کنار عباس غزالی و مهدیه نساج داستان سریال مینو را باورپذیر کردند.

سلمان فرخنده

سلمان فرخنده بازیگر نقش عماد در سریال مینو

سلمان فرخنده با بازی در نقش عماد بیش از پیش دیده شد و نکته ای توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرد شباهت چهره و صدای او به زنده یاد خسرو شکیبایی بود.

سلمان فرخنده

سلمان فرخنده عماد سریال مینو

این بازیگر کشورمان در گفتگویی درباره شباهتش به زنده یاد خسرو شکیبایی صحبت کرد و این موضوع را افتخاری برای خودش دانست و گفت چه کسی است که دوست نداشته باشد شبیه این بزرگ مرد سینما باشد ،خسرو شکیبایی قله ای را در بازیگری فتح کرده که هر بازیگری آرزوی فتح آن را دارد. بزرگترین آرزویم این است که مثل خسرو شکیبایی بعد از مرگم هم زنده باشم.

پوریا یادگار استاد خسرو شکیبایی است که این روزها رفاقتی با سلمان فرخنده دارد و با انتشار عکسی در کنار او درباره این رفاقت نوشت.

سلمان فرخنده و پوریا شکیبایی

سلمان فرخنده در کنار پوریا پسر خسرو شکیبایی

دلنوشته پوریا شکیبایی درباره دوستی به سلمان فرخنده : این که سلمان من و پیدا کرد یا من سلمان و نمی دونم. فقط می دونم یه روز سرد که حتی جای گریه کردنم نبود اومد و این خنده ی تو عکس رو درست کرد. برام از نگفته هاش نوشت و من، دچار شدم.

اون وسط هم که محمده، اگه نبود شاید اینروزا خورشیدِ من زودتر غروب می کرد اما تا هست، شبام روشنه...

بازیگران سریال مینو

سلمان فرخنده، عباس غزالی و مهدیه نساج بازیگران سریال مینو

مینو درامی عاشقانه است که با آغاز حمله رژیم بعث عراق به ایران همراه می شود و روایتی متفاوت از مقاومت مردم آبادان، خرمشهر و ... را در روزهای ابتدایی هشت سال دفاع مقدس به تصویر می کشد.

سلمان فرخنده

سلمان فرخنده بازیگر نقش هادی همت در سریال بچه مهندس

سلمان فرخنده از بازیگران نام آشنای تئاتر است که با فیلم سینمایی 50 قدم آخر در دنیای سینما شناخته شد و برای بازی در سریال آسپرین در نقش مهرداد انتخاب شد و این روزها بازی او را در سریال بچه مهندس مشاهده میکنید.

سلمان فرخنده بازیگر سریال مینو کیست + زمان پخش آخرین قسمت

3.758
این مطلب مفید بود ؟4315
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی