بازیگران در حاشیه
مهران مدیری ، سیامک انصاری ، جواد رضویان و مهران غفوریان بازیگران سریال در حاشیه هستند که عکسهای آنها در گذر زمان دیدنی است.

عکسای قدیمی بازیگران در حاشیه

سریال در حاشیه به کارگردانی مهران مدیری این شبها در حال پخش است و در همین زمینه تصاویری از بازیگران این سریال را در گذر زمان جمع آوری کرده ایم که در ادامه مشاهده می نمایید.

مجموعه تلویزیونی "در حاشیه" و به طور کلی گروه بازیگرانی که همیشه مهران مدیری همراهی می کنند برای مخاطبان جایگاه و جذابیتی ویژه ای دارند در این گزارش سعی کردیم بازیگران پرحاشیه درحاشیه را در گذر زمان به تصویر بکشیم.

مهران مدیری متولد 18 فروردین 1346‏ در تهران کارگردان، بازیگر، خواننده، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه کننده ایرانی است. از جمله مجموعه های تلویزیونی که وی در آن ها کارگردان و بازیگر بوده می توان سریال های:ساعت خوش، پاورچین، نقطه چین، شب های برره، باغ مظفر، مرد هزارچهره، مرد دوهزارچهره، قهوه تلخ، ویلای من، شوخی کردم و در حاشیه را نام برد.
مهران مدیری در جوانی
 

عکس قدیمی مهران مدیری


گریم جالب مهران مدیری

عکس دیدنی و قدیمی از گریم مهران مدیری

مهران مدیری

مهران مدیری در حاشیه 


سید جواد رضویان از سال 1373 در عرصه بازیگری مشغول به کار شده است. در مجموعه های متعددی از جمله سیب خنده، مجیددلبندم و باغچه مینو... شرکت کرد. او با مجموعه سیب خنده به تلویزیون آمد؛ ولی با مجموعه طنز پاورچین به کارگردانی مهران مدیری به موفقیت رسید و در جایزه بزرگ این موفقیت را تکرار کرد.

سید جواد رضویان

عکس قدیمی سید جواد رضویان


جواد رضویان در حاشیه

عکس رضویان در سریال درحاشیه


جواد رضویان

عکس جدید جواد رضویان

 

سیامک انصاری متولد 1347 در تهران و فارغ التحصیل رشته کارشناسی نمایش و تلویزیون از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

سیامک انصاری با مجموعه تلویزیونی ماه مهربان در سال 1374 وارد عرصه بازیگری و تلویزیون شد و در همان سال با بازی در فیلم سینمایی سفر به چزابه اولین کار سینمایی خود را تجربه کرد.

وی در کارهایی چون شوخی کردم ، گنج مظفر، قهوه تلخ،پاورچین،نقطه چین و ....به ایفای نقش پرداخته است.
 
عکس قدیمی انصاری

عکس قدیمی سیامک انصاری

عکس سیامک انصاری

 سیامک انصاری در قهوه تلخ


 سیامک انصاری

 سیامک انصاری در سریال درحاشیه


مهران غفوریان متولد 1353 در تهران بازیگر، کارگردان و فیلم نامه نویس ایرانی سینما و تلویزیون است. بازیگری را با مجموعه طنز جنگ 39، داریوش کاردان آغاز کرد؛ و خیلی زود به جرگه کارگردانان تلویزیونی پیوست. از سال 1376 بود که برنامه گلها را ساخت و پس از آن حرف تو حرف، سپس در برنامه 1377، با مهران مدیری هم بازی شد، سپس این چند نفر را کارگردانی کرد که در بین مردم به نام هژیرها معروف شده بود.وی در فیلم هایی مانند شارلاتان، کلاهی برای باران،فوتبالی ها و ... به ایفای نقش پرداخته است .
عکس قدیمی غفوریان

عکس قدیمی مهران غفوریان

 

مهران غفوریان

مهران غفوریان در سریال زیرآسمان شهر

 

غفوریان در خندوانه

عکس مهران غفوریان در خنداننده برتر خندوانه

عکسهای دیدنی بازیگران در حاشیه در گذر زمان

4.731
این مطلب مفید بود ؟292
برگرفته از میزان/ - ک
وبگردی