پلیس

بازیگران ایرانی که پلیس شدند + تصاویر

تاریخ انتشار : 4 شهریور 1396کد مطلب : 55343زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مطلب گزارشی از بازیگرانی که در فیلم هایشان در نقش پلیس ظاهر شدند از جمله شهاب حسینی در پلیس جوان و پوریا پورسرخ در ماتادور به همراه تصاویری از این بازیگران ارائه میدهیم.

بازیگرانی که در نقش پلیس ایفای نقش کردند

در این مطلب گزارشی از بازیگرانی که در نقش پلیس به ایفای نقش پرداخته اند برایتان گردآوری کرده ایم که به همراه تصاویر آنها میتوانید مشاهده کنید.

کدام بازیگران در نقش پلیس ظاهر شدند

1 . مجید واشقانی- ماتادور - میکائیل

مجید واشقانی پس از ایفای نقش در سریال های ماتادور و انقلاب زیبا حالا در سریال جذاب میکائیل برای سومین بار در نقش پلیس ظاهر شده است.

بازیگرانی که پلیس شدند

مجید واشقانی در نقش پلیس در میکائیل

پلیس ماتادور عملیاتی بود و کارشناس سایبر و درگیر مسائل امنیتی هم می شد. پلیس انقلاب زیبا اما یک کارآگاه اداره آگاهی در دایره قتل بود که درگیر یک پرونده می شد. پلیس میکائیل اما در کلانتری فعالیت دارد که با یک سری اتفاقات و جرایم منطقه ای دست و پنجه نرم می کند.


2. پوریا پور سرخ - ماتادور

داستان سریال ماتادور درباره یک مقام بلندپایه اروپایی است که مهمان کشور ایران می شود و یک گروه پلیس حفاظت از او را برعهده می گیرند. این در حالی است که مشخص شده یک گروه تروریست قصد ترور او را دارند و پوریا پورسرخنقش یک پلیس تخصصی تیراندازی و حفاظت از شخصیت ها را بازی می کند.

بازیگرانی که پلیس شدند

پوریا پورسرخ در نقش پلیس در ماتادور


3. سام درخشانی - ماتادور

داستان سریال ماتادور درباره یک مقام بلندپایه اروپایی است که مهمان کشور ایران می شود و یک گروه پلیس حفاظت از او را برعهده می گیرند. این در حالی است که مشخص شده یک گروه تروریست قصد ترور او را دارند و سام درخشانی پلیسی است که بمب ها را خنثی می کند.

بازیگرانی که پلیس شدند

سام درخشانی در نقش پلیس در ماتادور


4. حمید فرخ نژاد - خوب بد جلف

خوب، بد، جلففیلمی در ژانر کمدی به کارگردانی پیمان قاسم خانی است که حمید فرخ نژاد در نقش سرگرد احمد شادمان در این فیلم به ایفای نقش می پردازد.

بازیگرانی که پلیس شدند

حمید فرخ نژاد در نقش پلیس در خوب بد جلف


5. آشا محرابی - آمین

در سریال آمین داریوش فرهنگ نقش سرهنگ را بازی می کند و آشا محرابی بازیگر سریال همه چیز آنجاست، در این سریال نقش افسر پلیس را به عهده دارد.

بازیگرانی که پلیس شدند

آشا محرابی در نقش پلیس در آمین

سریال آمین درباره سرهنگ شیرازی، فرمانده تیم ویژه (آمین) است که مسئول رسیدگی به پرونده یک مجرم و خلافکار فراری به نام همایون تمدن است که سال گذشته در یک عملیات گروگانگیری، برادر سرهنگ را به شهادت رسانده است.


6. کامبیز دیرباز – میکائیل

کامبیز دیرباز در سریال میکائیل در نقش یک افسر پلیس به ایفای نقش پرداخت . سریال میکائیل ساخته سیروس مقدم با داستانی از سعید نعمت الله داستانی پلیسی را در یک شهر تخیلی روایت می کند.

بازیگرانی که پلیس شدند

کامبیز دیرباز در نقش پلیس در میکائیل


7.پولاد کیمیایی - ماتادور

داستان سریال ماتادور درباره یک مقام بلندپایه اروپایی است که مهمان کشور ایران می شود و یک گروه پلیس حفاظت از او را برعهده می گیرند. این در حالی است که مشخص شده یک گروه تروریست قصد ترور او را دارند و پولاد کیمیایی در نقش پلیس سایبری (فضای اینترنت ) ظاهر می شود.

بازیگرانی که پلیس شدند

پولاد کیمیایی در نقش پلیس در ماتادور


8. بهنام تشکر - دزد و پلیس - لیسانسه ها

بهنام تشکر در سریال «لیسانسه ها» با سروش صحت همکاری کرده که حاصل این همکاری این شبها از تلویزیون پخش می شود. او در این سریال نقش یک پلیس را بازی کرده، پلیسی جدی و سختگیر که به گفته بازیگرش ویژگی های متفاوتی با خیلی از پلیس های دیگر دارد.

بازیگرانی که پلیس شدند

بهنام تشکر در نقش پلیس در سریال لیسانسه ها

تشکر پیش از سریال «لیسانسه ها» نیز در مجموعه طنز «دزد و پلیس» نقش پلیس را بازی کرده بود اما خودش معتقد است تفاوت این دو پلیس از زمین تا آسمان است.


9 .پژمان بازغی و مهران مدیری - مرد هزارچهره

پژمان بازغی در مرد هزار چهره در نقش سرگرد شاهین اعتمادی افسر نیروی انتظامی به ایفای نقش می پردازد. مهران مدیری در یکی از شخصیت های این فیلم در جایگاه پلیس بودن ظاهر میشود.

بازیگرانی که پلیس شدند

پژمان بازغی و مهران مدیری در نقش پلیس در مرد هزارچهره

مرد دوهزارچهره نام مجموعه تلویزیونی ایرانی است که در نوروز 88 از شبکه سوم سیما پخش شد. این مجموعه دنباله ای بر مجموعه تلویزیونی مرد هزار چهره است که در نوروز 1387 از همین شبکه پخش گردید. کارگردانی این اثر را مهران مدیری به عهده دارد.


10. لیلا اوتادی - زخم

داستان این سریال به قلم سعید رحمانی درباره سروان الهام پویا با (بازی لیلا اوتادی) است که دانش آموخته روانشناسی و فارغ التحصیل دانشکده افسری بوده و به عنوان مشاور و مددکار در کلانتری 132 مشغول به کار می شود. او که به خاطر انتخاب چنین شغلی به شدت با پدرش دچار مشکل است، حالا در مواجهه با چالش های اجتماعی درگیر معضلات و مشکلات بزرگتری می شود.

بازیگرانی که پلیس شدند

لیلا اوتادی در نقش پلیس در سریال زخم


11. حامد بهداد - سقوط آزاد

پوریا پورسرخ و حامد بهداد در این سریال نقش پلیس مخفی را بازی می کنند .

بازیگرانی که پلیس شدند

حامد بهداد در نقش پلیس در سقوط آزاد

داستان این سریال درباره یک گروه خرابکار حرفه ای است که به واسطه آشنایی با سیستم های کامپیوتری قصد دارند دست به اقداماتی علیه امنیت مردم بزنند. با انجام اولین عملیات، پلیس وارد ماجرا می شود در این میان سرگرد صابری از افسران زبده پلیس مامور می شود مجرمان پرونده را شناسایی و دستگیر کند.رفته رفته همه نشانه های موجود به زنی به نام «مانا» می رسد که طراح اصلی گروه خرابکار محسوب می شود اما پیدا کردن این زن آنقدر که در ابتدا تصور می شد ساده نیست. در مسیر پیدا کردن این مجرم ماجراهای بسیار دیگری به وقوع می پیوندد.


12. حمید گودرزی – گشت ویژه

سال گذشته همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی، سریال 10 قسمتی "گشت ویژه" به کارگردانی مهدی رحمانی و تهیه کنندگی سعید سعدی روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

بازیگرانی که پلیس شدند

حمید گودرزی در نقش پلیس در گشت ویژه

موضوع این سریال درباره ماجراهای یک گروه پلیس زبده و ورزیده است که در چالش با پرونده های پلیسی، به رویارویی و حل و فصل آن ها می پردازند. حمید گودرزی در این سریال در نقش یک افسر پلیس ظاهر شد.


13. داریوش فرهنگ – آمین

سریال آمین درباره سرهنگ شیرازی، فرمانده تیم ویژه (آمین) است که مسئول رسیدگی به پرونده یک مجرم و خلافکار فراری به نام همایون تمدن است که سال گذشته در یک عملیات گروگانگیری، برادر سرهنگ را به شهادت رسانده است.

بازیگرانی که پلیس شدند

داریوش فرهنگ در نقش پلیس در سریال آمین

داریوش فرهنگ در این سریال در نقش یک سرهنگ به ایفای نقش پرداخت.


14. شهاب حسینی - پلیس جوان

پلیس جوان ساخته سیروس مقدم برای شبکه سه سیما بود که شهاب حسینی ، داریوش ارجمند ، میترا حجار و مریلا زارعی از بازیگران اصلی آن محسوب میشدند. یونس، پلیس جوانی است که پدرش قاضی دادگستری بوده و به طرز مشکوکی به قتل می رسد. او به انگیزهٔ کشف راز قتل پدر و نیز به توصیه مادرش، بعد از به هم خوردن مراسم عقد با دختر عمویش نیلوفر، با دلی شکسته وارد دانشکدهٔ پلیس می شود و بعدها به عنوان ستوان آگاهی مشغول به کار می شود. او در خلال جستجوهایی که برای کشف راز قتل پدرش انجام می دهد متوجه مواردی می شود.

بازیگرانی که پلیس شدند

شهاب حسینی در نقش پلیس در پلیس جوان

شهاب حسینی در این سریال در نقش یونس پلیس جوان بازی میکند.

 

بازیگران ایرانی که پلیس شدند + تصاویر

4.359
این مطلب مفید بود ؟518
وبگردی