بازیگران مشهور
در این مطلب تصاویری از بازیگران مشهوری که با گریم های زشت و باور نکردنی در فیلم های مختلف دیده شده اند را مشاهده میکنید.

گریم های زشت بازیگران مشهور

بعضی مواقع بازیگرهای مشهور برای بازی در یک نقش مجبورند ساعت ها گریم های زشتی را متحمل شوند.

برخی از بازیگرها هستند که برای حضور در یک اثر حاضر می شوند ساعت ها و ساعت ها زیر گریم باشند و زشت شوند یا اینکه خودشان را بیش از اندازه لاغر یا چاق کنند! یا حتی از پروتز استفاده کنند، موهای شان را کوتاه کنند و لنز بگذارند. اینکه بازیگری حاضر باشد زیبایی اش را که امروزه یکی از فاکتورهای بازیگری محسوب می شود، کنار بگذارد و با همه توان بخواهد استعداد و توان خودش در کار را به نمایش بگذارد، اتفاق بزرگی است.

با این اوصاف بهتر است این گزارش را با نگاه دیگری بخوانیم که همه چیز صورت زیبا نمی تواند باشد، گاهی باید از آن گذشت و به بازیگر واقعی بودن تکیه کرد.

 

خاویر باردم

خاویر باردم

زشت ترین گریم های بازیگران

این بازیگر برای فیلم «جایی برای پیرمردها نیست» و نقش آنتون آرایش خاصی را روی موهایش انجام داد که او را خیلی زشت به تصویر کشید. باردم برای حضور در این فیلم جایزه اسکار بهترین بازیگ نقش مکمل مرد را دریافت کرد ولی با این حال خودش در تعریف این نقش توضیح می دهد که از قیافه اش در آئینه هیچ خوشش نمی آمده است و هر بار با دیدن خودش افسردگی می گرفته است.

چارلز ترون

چارلز ترون

عکس گریم های بازیگران

بدون شک چارلز ترون یکی از با استعدادترین و البته زیباترین بازیگران نسل فعلی سینمای جهان است. در کارنامه کاری اش او دوبار ظاهر خودش را برای فیلم هایی که بازی می کرده، خیلی زیاد تغییر داده است؛ اولین بار برای نقشی که قرار بود بازی کند، وزن اضافه کرد، دندان مصنوعی گذاشت و با گریمی فوق العاده متفاوت برای بازی در فیلم «هیولا» بر اساس زندگی واقعی یک قاتل زنجیره ای حاضر شد. امسال هم برای بازی در فیلم سینمایی «مد مکس:جاده خشم» موهایش را تراشید و با ظاهری کثیف و پر از گل بازی کرد. این بازیگر در «هیولا» جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کرد و برای «مد مکس» هم نامزد دریافت جایزه شده بود.

نیکول کیدمن

نیکول کیدمن

تصاویر گریم های بازیگران

بعضی از افرادی که در این لیست هستند، حتی بیشتر از چیزی که به نظر می رسد حاضر هستند خودشان را زشت کنند! نیکول کیدمن برای بازی در فیلم «ساعت ها» بینی مصنوعی بزرگی گذاشت تا بتواند در نقش داستان نویس معروف ویرجیناوولف حاضر شود. او برای این نقش جایزه اسکار بهرتین بازیگر نقش را نیز بدست آورد، البته خیلی ها معتقد بودند که این جایزه بیشتر به خاطر گریم و مخصوصا بینی او اهدا شده است.

کریستین ویگ

کریستین ویگ

گریم های بازیگران هالیوودی

برنامه تلویزیونی «شنبه شب ها» تقریبا 40 سالی است که پخش می شود و مطمئنا خاطرات زیادی از بازیگرهایی که برای ایفای نقش های کمدی در این مجموعه حاضر شده اند و گریم های زشتی داشته اند، را در خود دارد. با این حال نمی توان کسی مانند کریستین ویگ را پیدا کرد که قیافه خودش را به زشت ترین شکل ممکن تبدیل کرد! او در نقش گیلی ظاهر می شد که با اینکه شخصیت معروفی نبود، اما ویگِ زیبا آن را به خوبی بازی می کرد و هربار با زشت ترین صورت هم حاضر می شد.

مری لین راجکوب

مری لین راجکوب

گریم های بازیگران خارجی

سریال تلویزیونی «فلادلفیا همیشه آفتابی است» برنامه حال بهم زنی درباره آدم های حال بهم زن است! تاکنون 11 فصل این مجموعه پخش شده و در آن بازیگرهای زیادی به ایفای نقش پرداخته اند، مری لین راجکوب در این مجموعه نقش نفرت انگیزی را بر عهده داشت.

تام کروز

تام کروز

نه تنها تام کروز یک مرد جذاب به حساب می آید، بلکه قطعا یک از بزرگترین ستاره های بازیگری در این سیاره است، به همین دلیل شاید بازی کردن در نقش یک مرد چاق و نامرتب و کثیف برای او چالش بزرگی باشد. زمانی که قرار شد در نقش لس گراسمن در فیلم «تندر استوایی» بازی کند، از کلاهی برای نشان دادن طاسی سر استفاده و همچنین دست های مصنوعی بزرگی را به دست هایش اضافه کردند، کروز در این شکل و شمایل تاثیر زیادی روی مخاطبین گذاشت و علاوه بر اینکه خنده دیگران را به همراه داشت، برای او جوایزی را هم به همراه آورد.

جودی گریر

جودی گریر

این بازیگر که معمولا ظاهر زیبا و قابل توجهی دارد، در هر اپیزودی که از سریال Arrested Development (توسعه ناتمام) حضور دارد، قیافه عجیبی به خودش می گیرد. این مجموعه که از سال 2003 پخش می شود، به فصل پنجم رسیده و جودی گریر در آن نقش کیتی سانچز را بازی می کند و هربار که عینکش را در می آورد، اجازه می دهد موهایش بالا و پایین بروند و تبدیل به زنی شلخته و شلوغ شود. این زشتی خاص و منحصر بفرد کیتی باعث شده که در صحنه هایی که او حضور دارد، خنده های زیادی هم وجود داشته باشد.

رونی مارا

رونی مارا

شاید خیلی سخت بتوان الیزابت در فیلم «دختری با تاتوی اژدها» را زشت نامید، اما قطعا تصویری که در فیلم می بینیم با رونی مارایی که می شناسیم خیلی فرق می کند و البته زشت است! رونی مارا موهای قهوه ای زیبایی دارد که برای این نقش آن ها را کوتاه و مشکی کرده است. استفاده از پرسینگ هایی روی بینی و گوش ظاهر خوبی به او نمی دهد و همچنین ابروهایش را روشن کرده اند. این همه تغییر نشان می دهد که مارا تلاش زیادی برای گرفتن نقش اول فیلم دیوید فینیچر را داشته و البته منتقدان هم تایید کردند که انتخاب خیلی خوبی بوده است. در ضمن مارا هم در گلدن گلاب و هم در اسکار نامزد دریافت جایزه شده بود.

کریستین بل

کریستین بل

در میان افرادی که در این لیست هستند، کسانی بودند که اضافه وزن پیدا کردند یا حتی از پروتز برای تغییر قیافه شان استفاده کرده اند، اما کم کردن وزن از آن دسته کارهای خطرناکی است که هرکسی موفق به انجام آن نشده است. کریستین بل برای فیلم «مکانیک» نزدیک به 30 کیلو وزن کم کرد که مقدار آن برای بدن خیلی خطرناک است. البته گفته می شود که او به دنبال این بوده که مقدار بیشتری وزن کم کند، اما سازندگان فیلم جلویش را قبل از اینکه به خودش آسیب جدی برساند، گرفته اند. بعد از این فیلم بل تلاش زیادی کرد تا بتواند وزن خودش را بالا ببرد و البته عضله هایش هم برگردند تا بتواند در فیلم «بتمن آغاز می کند» به ایفای نقش بپردازد.

ونسا هاجنز

ونسا هاجنز

این بازیگر بیشتر برای بازی در فیلم های دبیرستانی شناخته می شد تا اینکه در فیلم «پناه بدهید» بازی کرد و در این نقش متفاوت با کوتاه کردن موهایش، اضافه کردن 12 کیلو و البته آویزان کردن گوشواره های مختلف توجه همه را به خودش جلب کرد. با اینکه ظاهری زیبایی نداشت و فیلم هم چندان موفق نشد، اما هاجنز توانست خودش را به عنوان بازیگر خوب معرفی کند.

اما تامسون

اما تامسون

شاید قرار دادن نام اما تامسون در این لیست عجیب باشد و حضور درخشان او در فیلم هایی چون «هاوارداند» و «عقل و احساس» را به خاطر بیاوریم. اما او در فیلم «پرستار بچه؛ مک فی» با ظاهری بسیار متفاوت و عجیب بازی کرد، دندان های جعلی بزرگ، خال زشت و دوست نداشتنی هم داشت. این فیلم در ادامه داستان «پرستار ماتیلدا» و برای کودکان ساخته شده بود که اتفاقا مورد پسند هم قرار گرفت.

کندی الکساندر

کندی الکساندر

این بازیگر را بیشتر برای بازی در مجموعه های تلویزیونی پلیسی می شناسند که معمولا هم زنی با اعتماد به نفس و محکم است که در شرایط و هرج و مرج ها می تواند اوضاع را آرام کند. اما در سریال «گوشه» الکساندر نقش زن معتادی را ایفا می کرد که به سختی می توانست مشکلاتش را از پسرش پنهان نگه دارد. با این که سریال نامزد دریافت جایزه هایی شد، اما عملکرد الکساندر کمتر دیده شد.

بازیگران مشهور با گریم های زشت + تصاویر

3.621
این مطلب مفید بود ؟156
برگرفته از مهر - / ک
وبگردی